Naga MarketsPrzez co najmniej ostatnią dekadę rozwój współzawodnictwa na wirtualnych arenach różnego rodzaju gier on-line przeżywa niesamowity rozkwit. Najlepszym tego przykładem jest e-sport, który przyciąga graczy z całego świata, a pule nagród nie rzadko wielokrotnie przewyższają te, które oferowane są w tradycyjnych dyscyplinach sportu.


W związku z rosnącą popularnością rozgrywek on-line oraz e-sportu rośnie również popyt na wszelkiego rodzaju przedmioty czy funkcjonalności oferowane przez twórców danej gry. Pożądane przez graczy przedmioty są mniej lub bardziej wartościowe w zależności od ich właściwości oraz częstotliwości ich występowania. Przedmioty te mają swoją wartość również w przeliczeniu na realne pieniądze to sprawia, że gracze bardzo często chcą monetyzować to co zdołali zdobyć w danej grze.

W tym miejscu pojawia się problem, gdzie taki przedmiot mogę sprzedać, kupić oraz ile może wynosić jego realna wartość rynkowa. W odpowiedzi na te problemy powstała giełda wirtualnych przedmiotów – Switex. Giełda Switex, która jest jednym z nowych produktów grupy NAGA AG to miejsce, gdzie możesz oferować swoje wirtualne przedmioty, kupować te, których szukasz w danej grze czy porównywać cenę z tą, którą proponujesz. Jest to miejsce, które ułatwia handel szczególnie tym graczom, którzy zaangażowani są w wiele gier w tym samym czasie. Switex pozwala na natychmiastowe znalezienie oferowanych przedmiotów w ramach najpopularniejszych gier typu multiplayer.Rozbudowany filtr pozwala na precyzyjne wyszukanie przedmiotu, który w danym momencie chcemy kupić. W ramach wyszukiwania możemy określić m.in. takie rzeczy:

  • Zakres ceny
  • Grę w ramach, której chcemy nabyć przedmiot
  • Kategorię
  • Procent graczy jak nosi dany przedmiot.

Ciekawą możliwością jest również podgląd wykresu, który prezentuje w jaki sposób kształtowała się cena danego przedmiotu w danym okresie. Pozwala to określić czy kupujemy przedmiot po dobrej cenie w odniesieniu do analizowanego okresu.

Należy również dodać, że giełda Switex jest częścią całego ekosystemu NAGA AG, który został zaprezentowany w poprzednim artykule. Centralną częścią tego systemu jest Naga Wallet. W ramach Switex możesz dokonywać transakcji z wykorzystaniem Naga Coin, które możesz zbieraną są na twoim osobistym Naga Wallet i również za jego pośrednictwem mogą być monetyzowane lub wykorzystywane w innych produktach z ekosystemu NAGA AG.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z możliwościami jakie daje giełda Switex na stronach: https://www.thenagacoin.com/pl/ oraz https://www.switex.io/.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here