Conotoxia

Swiss Markets nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

Swiss Markets – informacje o brokerze

Swiss MarketsSwiss Markets to założony w 2016 roku broker będący częścią założonej w 2012 r. spółki BDSwiss Holding PLC. Marka Swiss Markets powstała w celu stworzenia konkurencyjnego środowiska, w którym klienci mogą korzystać z bezpiecznego, przejrzystego i niezawodnego handlu STP. Broker zaznacza na swojej stronie internetowej, że jest prawdziwym brokerem STP, co oznacza, że każde zlecenie jest natychmiastowo przekazywane dostarczycielom płynności.

Swiss Markets jest działem handlowym BDSwiss Holdings PLC, spółki licencjonowanej i regulowanej przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySec), z licencją o numerze 199/13.

Warunki transakcyjne oraz oferta

Swiss Markets oferuje dostęp do głównych kontraktów na różnicę kursową w zakresie podstawowych produktów, włączając: Forex, metale, energię, towary, indeksy oraz kryptowaluty, którymi handlować można z poziomu platformy Meta Tradera 4 autorstwa MetaQuotes.

Handel odbywa się na jednym z czterech rodzajów kont:

  Klasyczne konto STP RAW STP – SWIS11 RAW STP – SWISS8 RAW STP – SWISS5
Waluta depozytowa USD, EUR, GBP, CHF, PLN, NOK, SEK, DKK
Maksymalna dźwignia finansowa 01:30:00 01:30:00 01:30:00 01:30:00
Prowizja zależna od instrumentu zależna od instrumentu zależna od instrumentu
Maksymalna liczba pozycji 200 200 200 200
Minimalna wielkość pozycji 0,01 lota 0,01 lota 0,1 lota 1 lot
Dozwolony hedging TAK TAK TAK TAK
Konto Islamskie Opcjonalnie Opcjonalnie Opcjonalnie Opcjonalnie
Minimalny depozyt 200 USD 200 USD 2 000 USD 10 000 USD

Platformy transakcyjne oferowane przez Swiss Markets

Broker posiada w swojej ofercie popularną platformę MetaTrader 4 (MT4) autorstwa MetaQuotes.  Jest ona wyposażona w szeroką gamę narzędzi do analizy technicznej i wykresów, aby zaspokoić potrzeby każdego tradera, który chce handlować na rynkach finansowych. Platforma zawiera ponad 250 instrumentów, w tym par walutowych, metali, energii, kryptowalut, indeksów i akcji.

W odróżnieniu do większości brokerów, Swiss Markets oferuje platformę MT4 zarówno dla użytkowników systemu Windows, jak również MacOS. Są także dostępne oczywiście wersje na urządzenia mobilne z Androidem i iOS oraz wersja Web.

Opinie w Internecie

Podziel się opinią o brokerze na forum.comparic.pl.

Podsumowanie

Swiss Markest to “spółka córka” założonego w 2013 roku Brokera BDSwiss. Podmiot powstał w 2016 roku i spośród większości dostępnych na rynku brokerów z pewnością wyróżnia się niezwykle niskimi spreadami, których wartość zaczyna się już od 0 pips.

Na uwagę zasługuje także fakt, iż mimo, że broker nie pochodzi z Polski, to oferuje swoim klientom konta w PLN oraz polską stronę internetową.