Naga MarketsSwing Trading wywodzi się od próby łapania lokalnych dołków i szczytów. Jest pośrednią metodą handlu pomiędzy spekulacją krótkoterminową, a handlem pozycyjnym. Wykorzystuje kilka interwałów cenowych, w celu określenia panującej tendencji oraz optymalnego poziomu wejścia w transakcję. Transakcje w tej metodzie są przetrzymywane na kolejne dni, zaś sama transakcja nie jest otwarta dłużej, niż przez kilka tygodni, co umożliwia na skupienie się na “tu i teraz”.


Jednak, czy faktycznie istnieje możliwość tradingu na ekstremalnych poziomach w średnim terminie? Jaka strategia swing trading sprawdza się najlepiej na rynku indeksów, w tym CFD na indeksy?

Odpowiedzi na wszystkie z powyższych pytań postara się udzielić Krzysztof Kamiński, który już w najbliższy czwartek, 4 kwietnia 2019 roku poprowadzi bezpłatny webinar. W trakcie tego spotkania dowiesz się, jak wygląda skuteczny swing trading na indeksach!

Szkolenie rozpocznie się o godz. 18:00 a jego organizatorami są portal tradersarea.pl oraz broker TRADE.com.

Zapisz się już dziś!

Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.plKrzysztof Kamiński

Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych m.in. dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here