Naga MarketsKonferencja 10 lat Bitcoina w WarszawieJuż w najbliższą sobotę (26.01.2019) odbędzie się w Warszawie całodzienne wydarzenie pod hasłem 10 lat Bitcoina. Organizowany przez portal Bithub.pl oraz kantor kryptowaluty FlyingAtom event to całodzienna konferencja, połączona z galą rozdania nagród branżowych oraz after party. Cześć konferencyjną oraz galę rozdania Nexusów przedzieli występ satyryczny Marcina Dańca.


Konferencja 10 lat Bitcoina odbędzie się w warszawskim teatrze Palladium, natomiast na after party pod hasłem „To The Moon” uczestnicy przeniosą się do klubu Hybrydy. Wśród prelegentów znajdują się liderzy polskiej branży oraz zaproszeni zagraniczni goście. Podczas konferencji 26.01 wystąpią: Mariusza Sperczyński (bit securities), Robert Wiecko (Dash Core Group Inc), Jacek Czarnecki (MakerDAO), Grant Blaisdell (Coinfirm), Holder Klein (Decred), Tomasz Drwięga (Parity Technologies), Jakub Zarembiński (Tokenika), Artur Wiśniowski (Sapiency), Damian Dzienio (Flyingatom.io), Mateusz Klemczak (Pacific), Marek Kirejczyk (Universal Login) czy Rafał Zaorski (JTS).  Sylwetki prelegentów oraz tematy ich wystąpień  znajdują się na stronie konferencji.

Podczas konferencji odbędą się też dwa panele dyskusyjne. Pierwszy z nich będzie dotyczył tematu skalowalności Blockchaina. Paneliści podyskutują na temat faktów i mitów związanych z tym zagadnieniem. Drugi temat odnosi się do tematu przewodniego konferencji, a więc Bitcoina. Na tym panelu poruszane zagadnienie będzie dotyczyć adopcji Bitcoina i tego jak postrzega go społeczeństwo w tym KNF oraz hakerzy.

Bilety na konferencje są cały czas w sprzedaży. Można je nabyć na stronie wydarzenia: https://10latbitcoina.com.pl/. Bilety dostępne są w dwóch wersjach, zwykłych oraz VIP. W skład normalnego biletu wchodzi udział w konferencji, udział w gali rozdania nagród, udział w after party oraz obiad podczas przerwy obiadowej. Decydując się na zakup biletu VIP,  otrzymujemy wszystko to, co zawiera podstawowy bilet oraz: Miejsce w strefie VIP znajdującej się na Sali teatru, Open Bar z whiskey oraz catering z „Pora na Pola” podczas trwania konferencji oraz open bar na after party.

Jednym z kluczowych elementów zwiększania adopcji Bitcoina jest przyjmowanie płatności w kryptowalutach. Organizatorzy wydarzenia celebrującego BTC w pełni zdają sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie osoby pragnące uczestniczyć w konferencji “10 lat Bitcoina” mogą dokonać zakupu biletów poprzez oficjalną stronę www.10latbitcoina.com.pl oraz bezpośrednio w sklepie www.FlyingAtom.shop z możliwości dokonania płatności w Bitcoinie!

Pula biletów w tej formie zakupu jest ograniczona, dlatego zachęcamy wszystkich “krypto-ewangelistów” do wsparcia rynku właśnie w tej formie. Zachęcamy również do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów dostępnych w sklepie: monety, koszulki, kubki, smycze, portfele i wiele innych. 

Organizacja konferencji jest możliwa dzięki wsparciu sponsorów. Główny ciężar finansowy wziął na siebie kantor kryptowalut FlyingAtom wraz ze sponsorem wspierającym, czyli firmą Devchain. Devchain jest Polską firmą programistyczną specjalizującą się w projektowaniu aplikacji internetowych opartych o sieć Blockchain.

Najbliższa taka okazja na świętowanie dopiero za 10 lat, więc nie warto przegapić swojej szansy. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here