Naga Markets webinar


Benchmark dla niemieckiej gospodarki, DAX, obchodzi swoje urodziny. 30 lat temu, 1 lipca 1988 r., po raz pierwszy wystartował indeks DAX z początkowego poziomu 1163 punkty. Od tego czasu DAX śledzi wyniki 30 największych i najbardziej płynnych spółek na niemieckim rynku akcji, osiągając rekordowy poziom 13595,60 punktów w styczniu 2018 roku.


Świętuj urodziny indeksu DAX z Admiral Markets

Jest wiele dobrych powodów, dla których DAX 30 jest jednym z najpopularniejszych instrumentów finansowych w ofercie Admiral Markets. Wybierając brokera, możesz handlować DAX CFD 24 godziny na dobę, pięć dni w tygodniu i bez prowizji, korzystając z najpopularniejszych na świecie platform – MetaTrader 4 i MetaTrader 5. Co więcej, możesz zwiększyć możliwości platform transakcyjnych MT4 lub MT5 dzięki specjalnemu dodatkowi Supreme, który oferuje ponad 60 niesamowitych funkcji.

Aby uczcić 30. rocznicę DAX, Admiral Markets oferuje możliwość handlu z naszym najniższym spreadem na poziomie 0,5 punktu, od godziny 10:00 do 18:30 czasu EET. To bez wątpienia najlepszy czas, aby zacząć trading na DAX 30 CFD z Admiral Markets. Od 1 do 29 lipca 2018 możesz skorzystać z najniższego spreadu, jaki kiedykolwiek oferował broker

Pozycja długa i krótka, tylko 0.5 punktu spreadu, brak prowizji!

DAX 30

DAX 30 CFD jest doskonałym przykładem tego, jak i dlaczego możesz korzystać z handlu Forex i CFD. W porównaniu do handlu akcjami, możesz zajmować długie pozycje (kupno) i krótkie (sprzedaż). Jeśli Twoja strategia tradingowa jest silna, możesz zarobić, ale jeśli się mylisz, możesz ponieść stratę. Im mniejszy spread, tym szybciej możesz wejść do strefy zysku! Małe spready są niezbędne, szczególnie w przypadku krótkoterminowych transakcji, takich jak scalping.

SPRAWDŹ HANDEL DAX30 CFD ZE SPREADEM 0.5 PUNKTU

Dowiedz się więcej o DAX 30

Jeśli stawiasz pierwsze kroki w tradingu na DAX 30, zainteresuj się krótkim wprowadzeniem w indeks DAX30 oraz poradnikiem początkującego tradera na DAX30 CFD.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here