Naga Markets

Soja i kukurydza odpowiadają za blisko 50 proc. udziałów w Indeksie Produktów Rolnych. To też sprawiło, że obserwowane od końcówki lipca br. odbicie cen tych dwóch płodów rolnych przełożyło się na widoczny wzrost całego wskaźnika. Maciej Leściorz z CMC Markets wskazuje, że analizując perspektywy popytowe i podażowe dla rynku soi należy skupić się na tym, co dzieje się w Brazylii, USA, Argentynie i Chinach, gdyż to są główni producenci tego surowca, przy czym sama tylko Brazylia odpowiada za ponad połowę globalnego eksportu soji.

W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News omówiono aktualną sytuację na rynkach soji, kukurydzy, pszenicy, kawy arabica, owsa oraz bydła hodowlanego, a także Indeksie Produktów Rolnych.Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania amrest | ceny ropy wti | echo investment kurs akcji | allegro cena akcji | kurs dolara australijskiego do złotówki | dax prognozy | kurs dolara on line | bank handlowy akcje |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułIzba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii chce współtworzyć unijne regulacje
Następny artykułCME Group uruchomi opcje na ETH futures. Chce skorzystać na The Merge
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here