Naga MarketsMija 9-ty rok hossy na globalnych rynkach finansowych, zarówno SP500 jak i niemiecki DAX od wielu miesięcy śrubują rekordy, na Dow Jones niesamowita sekwencja dziewięciu wzrostowych miesięcy… czy inwestorzy mają się czego obawiać ?


Historia uczy nas, że rynki akcyjne mogą wspinać się latami, warto zatem przyłączyć się do tych pro-wzrostowych aktywów. Do wyboru są między innymi:

  • DAX,
  • SP500,
  • CAC40,
  • Nikkei,
  • FTSE100.

Chcąc zarabiać na wzrostach i spadkach indeksów giełdowych warto sięgnąć po kontrakty różnicy kursowej (CFD), dzięki którym możesz kupić cały indeks zamiast pojedynczych spółek i uczestniczyć we wzroście całego rynku. Produkty te oferowane są m.in. przez brokera Naga Markets.

Index DAX Monthly

Aby jak najlepiej poznać fascynujący świat rynków giełdowych, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej przygotowaliśmy dla Państwa serię darmowych webinarów, które będą obejmować:

  • Bieżącą analizę najważniejszych indeksów,
  • Przedstawienie strategii dla najpopularniejszego indeksu DAX,
  • Praktyczne możliwości zarządzania pozycją i kapitałem przy ograniczonym wysiłku czasowym.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARACH

Jednym z zaprezentowanych rozwiązań będzie matematyczne podejście do rynku, za pomocą wyznaczania punktów zwrotnych (Pivots). Jedną z niezaprzeczalnych zalet jest możliwość natychmiastowego zastosowania oraz fakt, że punkty te nie zmieniają się w ciągu dnia, co skraca czas spędzony przy komputerze.

Poziomy Pivots na indeksie DAX

To i znacznie więcej zostanie zaprezentowane już na pierwszym spotkaniu, które odbędzie się w czwartek, 21 grudnia, godzina 20:00. Spotkanie jest bezpłatne jednak zachęcamy do wcześniejszych zapisów ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Link do formularza aplikacyjnego.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w czwartek.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWspółzałożyciel Bitcoin.com sprzedał wszystkie swoje bitcoiny
Następny artykułOpcja na dziś – CALL na AUDCHF 20.12.2017
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here