Naga MarketsW środowej odsłonie programu Surowcowe.info gościem Bogusza Kasowskiego jest Filip Kondej, analityk X-Trade Brokers. W programie poruszono temat aktualnych zasiewów w Stanach Zjednoczonych, które bezpośrednio przekładają się na wycenę walorów na rynku surowcowym. Pomimo gorszych danych dotyczących pszenicy, jej kurs nadal utrzymuje się na relatywnie wysokich poziomach, korzystając z konfluencji poziomów wsparć.


Pszenica spadnie trwale poniżej 500 centów?

Lokalne dołki na notowaniach pszenicy wypadają w okolicach okrągłego poziomu 500 centów, a dalsze spadki są blokowane przez 38,2% zniesienia trendu wzrostowego z maja i czerwca, 50 EMA oraz minima z przełomu 2018 i 2019 roku:

Pszenica na wykresie dziennym

Pomimo gorszych danych odnośnie zasiewów w najnowszym raporcie USDA, pszenica cały czas utrzymuje relatywnie wysokie ceny korzystając z silnych podstaw wynikając z wcześniejszych danych o zasiewach. Więcej na temat sytuacji rynku surowcowego na antenie Comparci24.tv:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here