Naga Marketsnapis webinar nad głową mężczyznyOstatnie sesje handlowe na głównych surowcach oraz metalach szlachetnych stały pod znakiem sporej zmienności oraz dojściem do poziomów, które nie raz przez lata nie były testowane.

Z tego powodu warto przejrzeć kompleksowo rynek w celu przeanalizowania aktualnego kontekstu oraz spojrzeniu, czy obecna sytuacja nie generuje odpowiednich sygnałów na kontynuację lub kontrę obecnie rozgrywających się trendów. Analizie podlegać będą m.in złoto, srebro, cukier, kawa czy popularna ostatnio – ropa naftowa.

W trakcie spotkania

  • Jaka jest aktualna sytuacja na wykresach popularnych surowców,
  • Jak kształtują się projekcje średnioterminowe,
  • Co dalej w kontekście handlu do końca roku.

Rynek surowcowy w obecnym czasie przechodzi zdecydowanie okres wzmożonej zmienności – trudno się dziwić, kiedy sytuacja geopolityczna jest bardzo napięta a dalsze porozumienia stoją pod znakiem zapytania. Również ostatnie zamachy oraz deficyty sprawiają, że rynki te dają relatywnie dużo okazji, które można wykorzystać nie tylko w handlu intraday – ale również pozycyjnym. Sytuacje te warto zatem przeanalizować, aby zobaczyć, czy nie klarują się w najbliższym czasie kolejne sygnały intra – oraz swingowe.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora zainteresowanego rynkiem oraz handlem na rynku surowców oraz metali – bez względu na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here