Naga MarketsJuż dziś (piątek, 9 lutego 2018 r.) o godz. 11:00 odbędzie się kolejne, 98. już spotkanie z cyklu Trading Jam Session. Czym tak na prawdę jest TJS zapewne nikomu nie trzeba tłumaczyć. Tym razem organizatorzy zaprosili Bartosza Sawickiego, Kierownika działu analiz TMS Brokers. W trakcie swojego wystąpienia przedstawi on wszystkie tajniki inwestowania w surowce i indeksy.

Opowie m.in.:

  • Co wpływa na cenę?
  • Jak w nie inwestować?
  • Czy można wykorzystać korelację?
  • Na co zwracać szczególną uwagę?

Obejrzyj transmisję na żywo

Bartosz Sawicki – Studiował Finanse Międzynarodowe i Międzynarodowe Zarządzanie Finansowe w Szkole Głównej Handlowej. Ukończył interdyscyplinarną ścieżkę studiów: Narodowe i Międzynarodowe Rynki Finansowe oraz Ścieżkę Finansową. Z TMS Brokers związany od 2011 roku, gdzie kieruje zespołem analityków wielokrotnie nagradzanym za trafność prognoz m.in. przez agencję Bloomberg czy FX Week. Odpowiedzialny za rozwój serwisu dla inwestorów TMS NonStop.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułiFirma [IFI] – w okresie korekty – analiza na zamówienie
Następny artykułStrona Binance nie działa – giełda dementuje plotki o ataku [AKTUALIZACJA]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here