Naga MarketsSunday Energy spodziewa się pierwszych przychodów na Węgrzech w tym miesiącuSunday Energy spodziewa się pierwszej sprzedaży na rynku węgierskim jeszcze w grudniu br., poinformował prezes Michał Sochacki. Spółka planuje także rozwój na innych rynkach w regionie.

Oferta Sunday Energy jest już prezentowana na Węgrzech

“Mamy przekonanie, że pierwsze przychody z rynku węgierskiego pojawią się jeszcze w tym miesiącu. Pierwsze partie naszych towarów są już fizycznie na Węgrzech” – powiedział Sochacki podczas webinarium.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wyjaśnił, że oferta spółki jest już prezentowana na Węgrzech i odbywają się rozmowy z klientami.

“Oczywiście, rozglądamy się i planujemy kolejne rynki w regionie. Zaczynamy prowadzić kampanie marketingowe, obserwować i analizować” – dodał prezes.

Zaznaczył jednak, że jest jeszcze za wcześnie, by mówić kiedy i na które rynki spółka może wejść.

Na początku listopada Sunday Energy podał, że rozpoczął działania operacyjne i sprzedażowe na Węgrzech, oparte na współpracy z partnerami z rynków lokalnych.

Działalność Sunday Energy opiera się na podstawowym filarze fotowoltaicznym i uzupełniającym, związanym z dodatkowymi usługami i produktami dot. OZE, tj. pompy ciepła, magazyny energii itd. W pierwszym obszarze kluczową częścią biznesu jest import i sprzedaż paneli fotowoltaicznych oraz innych komponentów rynku PV (m.in. inwertery, falowniki). Spółka zajmuje się także developmentem farm oraz rozwija nowe kierunki biznesowe, dotychczas niewystępujące powszechnie na polskim rynku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here