Naga MarketsSunday Energy pozyskał 2,5 mln zł z emisji akcji w I transzySunday Energy w ramach I transzy obejmującej do 100 tys. akcji spółki skierowanej do większych inwestorów pozyskała 2,5 mln zł. Od 10 grudnia zapisy będą przyjmowane w II transzy obejmująca emisję akcji o wartości do 1,5 mln zł na platformie Crowdconnect.pl, podała spółka. “Z radością przyjęliśmy informację o zakończeniu I transzy emisji akcji.

Emisja obejmuje do 160 tys. akcji spółki o łącznej wartości 4 mln zł

Dziękujemy za okazane zaufanie i wierzymy w osiągnięcie sukcesu w II transzy zapisów, którą rozpoczniemy 10 grudnia. Pozyskane środki przyspieszą wzrost skali biznesu fotowoltaicznego, tj. sprzedaży paneli PV i inwerterów, ekspansję zagraniczną na Węgrzech, rozwój projektów farm PV oraz nowych innowacyjnych linii biznesowych” – powiedział prezes Michał Sochacki, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Emisja obejmuje do 160 tys. akcji spółki o łącznej wartości 4 mln zł. Spółka poprzez zakończenie zapisów w I transzy emisji akcji – zrealizowała cel minimalny w postaci pozyskania 2,5 mln zł. Środki będą przeznaczone na rozszerzenie oferty handlowej, ekspansję zagraniczną, budowę portfela farm fotowoltaicznych i innowacyjnych usług dla uczestników rynku fotowoltaicznego.

Działalność Sunday Energy opiera się na podstawowym filarze fotowoltaicznym i uzupełniającym, związanym z dodatkowymi usługami i produktami dot. OZE, tj. pompy ciepła, magazyny energii itd. W pierwszym obszarze kluczową częścią biznesu jest import i sprzedaż paneli fotowoltaicznych oraz innych komponentów rynku PV (m.in. inwertery, falowniki). Spółka zajmuje się także developmentem farm oraz rozwija nowe kierunki biznesowe, dotychczas niewystępujące powszechnie na polskim rynku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here