Naga Markets5 października w Krakowie odbyła się konferencja Artystów Rynków CMC Markets, podczas której odbyło się wiele bardzo ciekawych wykładów przeprowadzonych przez ekspertów znanych wśród polskich inwestorów. Wśród prelegentów był Jacek Kubrak, który poprowadził wykład “Cool Trader Mind Praktycznie”. Co to znaczy być profesjonalistą i jak zapanować nad własnym umysłem? Zobacz relację Comparic24.tv z konferencji Artystów Rynków w Krakowie!


Systematyczność i koncentracja na powtarzalnych ćwiczeniach

Umysł podobnie jak i mięśnie wymaga treningów. Możemy go nauczyć odpowiednich zachowań i podejścia. Drogą do sukcesu w tradingu jest kontrola umysłu, czyli kontrola emocji i myśli – zrozumienia jakie myśli powodują jakie emocje, a jakie emocje wywołują jakie działania. Oczywiście bez emocji nie jesteśmy w stanie funkcjonować, nie mniej istotną kwestią jest zrozumienie natury swoich emocji – powiedział Jacek Kubrak.

Zapisz się na nadchodzące szkolenia i konferencje organizowane przez CMC Markets:

Konferencje

Warszawa – 26.10 – Novotel Warszawa Centrum

Szkolenia

Wrocław 15.10 – ibis Styles Wrocław

Poznań 16.10 – Mercure Poznań Centrum

Łódź 17.10 – Vienna House Andel’s Łódź

Toruń 22.10 – Hotel Bulwar

Gdańsk 23.10 – Qubus Hotel Gdańsk

Uwaga: 75% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty.

Jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here