Naga MarketsWindsor Brokers HistoriaW 2017 roku Comparic i Windsor Brokers kontynuują współpracę i nadal będą przygotowywać dla polskich traderów cotygodniowe webinary edukacyjne. Poprzedni cykl trwał od połowy czerwca 2016 roku do końca 2016 roku i w tym czasie każdy webinar cieszył się dużym zainteresowaniem.


Identycznie jak podczas poprzednich webinarów każda osoba zarejestrowana otrzyma dostęp do nagrania. Spotykamy się co tydzień we wtorki o godzinie 18:00.

Jakie tematy czekają na nas w styczniu 2017 roku?


“4 strategie by pogodzić trading z pracą na etacie.”

10 stycznia 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: redaktor portalu Comparic.pl Arkadiusz Jóźwiak. Trading ma wiele plusów takich jak np. wolność zawodowa czy nieograniczony potencjał zysków, ale posiada również mankamenty. Jednym z największych jest fakt, że inwestycje w waluty wiążą się z ryzykiem i nie dają gwarancji zysków, ani pewnej wypłaty co miesiąc. Podczas webinaru przedstawione zostaną 4 sposoby, dzięki którym każdy bez względu na rodzaj wykonywanej pracy i stanowisko będzie w stanie pogodzić trading ze swoimi codziennymi obowiązkami.

“Prostota jest kluczem do sukcesu. Podstawowe formacje analizy technicznej.”

17 stycznia 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: ekspert analizy technicznej: Piotr Drabik. W trakcie webinaru uczestnicy poznają wszystkie najważniejsze formacje analizy technicznej: RGR, podwójny szczyt i dno, trójkąt, klin prostokąt. Przyjrzymy się potrzebie obserwacji różnych interwałów czasowych oraz omówimy metody identyfikacji trendu. Ważną częścią webinaru będzie również omówienie stref wsparcia i oporu.

“Inwestycyjne fakty oraz mity. Co warto śledzić, a czego należy unikać?”

24 stycznia 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: ekspert analizy technicznej: Piotr Drabik. Inwestorzy codziennie, są bombardowani przez nadmiar informacji. Opinie na forach, rekomendacje banków, prasowe newsy to tylko mała część danych, które wpływają na trading. Podczas webinaru omówimy z jakimi danymi koniecznie trzeba się zapoznać, czego lepiej unikać, a co właściwie jest obojętne w tradingu.

“Straty – jak je przezwyciężyć i przekuć w sukces.”

31 stycznia 2017, 18:00 – DOŁĄCZ DO NAS
Prowadzący: redaktor portalu Comparic.pl Arkadiusz Jóźwiak. Każdy początkujący trader boryka się z wieloma przeszkodami na drodze do sukcesu. Zdobycie wiedzy i doświadczenia często wymaga wieloletniej nauki i praktyki, która w większości przypadków wiąże się ze stratami kapitału. Początkujący inwestor musi poradzić sobie z tym problem zanim osiągnie sukces na rynku. Podczas webinaru przedstawiony zostanie sposób, dzięki któremu zminimalizujesz początkowe straty i zmaksymalizujesz zyski.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here