TMS


Już 16 kwietnia 2018 XTB i organizacje studenckie z całej Polski ruszają z Grą Giełdową – konkursem inwestycyjnym dla studentów. Zanim jednak studenci rozpoczną tradingową rywalizację będą mieli okazję lepiej poznać platformę xStation 5 oraz tajniki inwestowania w akcje podczas szkolenia online, które odbędzie się 11 kwietnia o 16:00.

BIORĘ UDZIAŁ W GRZE GIEŁDOWEJ

Podczas tej edycji Gry Giełdowej XTB oddaje studentom do dyspozycji profesjonalną platformę xStation 5, na której będą mogli wypróbować swoich sił jako inwestorzy handlujący wirtualnymi środkami. Z myślą o tych, dla których zarówno temat platformy jak i inwestycji w akcje jest nowy XTB przygotowało szkolenie online, które poprowadzi Przemysław Lik Makler Papierów Wartościowych i wszechstronny inwestor.

Szkolenie będzie dostępne na żywo poprzez serwis YouTube:

“Obsługa platformy xStation 5 oraz podstawy inwestowania w akcje”, bo taką nazwę nosi szkolenie, dostarczy studentom wiedzy na tematy takie jak poruszanie się po platformie xStation 5 krok po kroku, zasady konkursu czy podstawy analizy fundamentalnej i technicznej, które pomogą udoskonalić strategie inwestycyjne studentów. Ponadto odbędzie się także Q&A – studenci będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia.

Udział w szkoleniu z pewnością zwiększy szanse uczestników Gry Giełdowej, a do wygrania są atrakcyjne nagrody: Samsung Galaxy S9, Apple iPad i głośnik JBL Pulse.

O prowadzącym

Przemysław Lik – swoją wiedzę z zakresu inwestowania oraz strategii inwestycyjnych zdobywał studiując ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. Od lat specjalizuje się w analizie technicznej, w szczególności w geometrii rynkowej, którą stosuje do własnych inwestycji na rynku kontraktów terminowych na indeksów. Prowadzi szkolenia z zakresu analizy technicznej oraz fundamentalnej dla klientów XTB. Wielokrotnie reprezentował firmę w mediach branżowych. W 2009 roku zdobył licencję Maklera Papierów Wartościowych z Uprawnieniami do Doradztwa Inwestycyjnego (nr lic. 2321).Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here