Naga Markets

STS został oficjalnym sponsorem oraz bukmacherem Widzewa ŁódźWarszawa, 07.07.2022 (ISBnews) – STS nawiązał współpracę z Widzewem Łódź, podała spółka. W ramach umowy został oficjalnym sponsorem oraz oficjalnym bukmacherem łódzkiego klubu, który od nowego sezonu będzie występował w Ekstraklasie. Porozumienie zawarto na trzy sezony.

“Kontrakt sponsorski z Widzewem Łódź to dla nas ważny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania polskiego sportu. Cieszymy się, że klub o tak bogatej historii ponownie będzie grał w Ekstraklasie, a także dołączy do grona sponsorowanych przez STS podmiotów. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie dużo korzyści zarówno STS, jako liderowi rynku bukmacherskiego, jak i Widzewowi, który od lat jest czołową piłkarską marką w Polsce. Skorzystają z niej także kibice, dla których przygotujemy aktywacje i atrakcyjne promocje” – powiedział chief marketing officer Grupy STS Paweł Rabantek, cytowany w komunikacie.Kontrakt będzie obowiązywać przez trzy kolejne sezony, do czerwca 2025 roku. Logo bukmachera pojawi się na rękawach strojów meczowych, a także m.in. na bandach LED oraz koronie stadionu przy al. Piłsudskiego. Współpraca obejmie także działania digital (w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach). STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do klubu i kibiców – zarówno online, jak i offline.

STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Oprócz Widzewa Łódź firma wspiera piłkarską reprezentację Polski, Lecha Poznań, Jagiellonię Białystok, Zagłębie Lubin oraz Polską Ligę Siatkówki, podkreśliła spółka.

Założona w 1997 roku, Grupa STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Bukmacher posiada licencję w Wielkiej Brytanii oraz Estonii, skąd oferuje usługi na kilku rynkach. Portfolio usług grupy obejmuje zakłady sportowe, sporty wirtualne, kasyno internetowe (z wyłączeniem Polski), BetGames oraz szeroką ofertę zakładów na wyniki wydarzeń esportowych. Spółka zadebiutowała na GPW w 2021 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro pln | w jakie akcje warto inwestować 2020 | ciech cena akcji | kurs funta brytyjskiego | akcje orlenu | celon akcje notowania | btc kurs |

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>1 KOMENTARZ

  1. Z tej okazji warto sprawdzić nowy pakiet powitalny bukmachera STS na stronie zawodtyper, która gwarantuje najlepsze bonusy na start dla nowych użytkowników!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here