Naga MarketsMariusz-DrozdowskiJuż 17 listopada o 19:00 odbędzie webinar specjalny organizowany przez partnera Comparic.pl – Purple Trading. Poprowadzi go znany polskiej publiczności, twórca strategii MMD – Mariusz Drozdowski. Zapisz się na to bezpłatne wydarzenie i skorzystaj z okazji, aby uzyskać ekskluzywne benefity w tym m.in. bezpłatny dostęp do grupy telegram. Osobom, które na swej drodze jeszcze nie spotkały Mariusza, gorąco polecamy lekturę ubiegłorocznej rozmowy, w trakcie której nasz gość szczegółowo opisał swoje podejście do rynku.

Czym są Struktury Chaosu na rynkach?

Ujawnienie wpływu powtarzalnych zachowań cenowych na “nieprzewidywalny rynek” nazwano “strukturami chaosu”. Struktury te mogą być są zakorzenione głębiej w rynku, niż może się to potencjalnie wydawać. Dlatego też Mariusz Drozdowski wraz z Purple Trading organizuje webinar, w którym odpowie między innymi na poniższe pytania:

  • Czy możliwe jest określenie powtarzalnych zachowań cenowych na wykresie?
  • Jaka jest skuteczność konfiguracji opartych na takich zachowaniach?
  • Czy każdy inwestor może samodzielnie znaleźć takie schematy?
  • Jak badać “chaos” na wykresie i wyciągać konstruktywne wnioski?

Struktury Chaosu – grupa eksperymentalna

Dla tych, którzy chcieliby zagłębić się w badania nad strukturami Chaosu i znaleźć dzięki nim przewagę w tradingu, Mariusz poprowadzi eksperymentalną grupę Telegram. Zapisz się na wydarzenie, otwórz konto realne Purple Trading, a otrzymasz 14-dniowy darmowy dostęp.

Więcej szczegółów na temat Struktur Chaosu poznasz w trakcie webinaru, który odbędzie się już we wtorek, 17 listopada o 19:00. Zapisz się już teraz, klikając w baner poniżej:

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR Z MARIUSZEM DROZDOWSKIM

Kim jest Mariusz?

Mariusz mówi o sobie – badacz rynku. Przeszedł drogę jak prawie każdy zarabiający trader: od euforii i upadku, aż po wypracowanie własnego, zarabiającego systemu.

Następnie poszedł krok dalej: odrzucił dotychczasowe standardy analizy technicznej i wybrał własną drogę wyznaczoną między innymi przez średnie i ich pochodne. Opracował własną metodologię – nazywaną od inicjałów twórcy MMD i własne standardy postrzegania zachowań ceny. Jego pasją jest rynek, cena i jej statystyczne, powtarzalne zachowanie na wykresie. Jesienią 2016 roku postanowił pokazać swoją metodologię światu.

“Chmury MMD działają na wszystkim. Nie potrafię wyjaśnić tego zjawiska – może ktoś o bardziej światłym umyśle będzie potrafił to wyjaśnić. Działają na typowym wykresie ceny, na renko, range barach itd. Bierzesz dowolny wykres, wrzucasz chmury i… sam sprawdź” –wspomniał w trakcie jednego z wywiadów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here