Naga MarketsBitcoin BTCByki na rynku Bitcoina w najbliższym czasie powinny odpuszczać zwiększając szanse na spadki w okolice strefy wsparcia 6600 dolarów, obecnie jednak na rynku nie widać jeszcze silnych sygnałów sprzedażowych, twierdzi Maksymilian Bączkowski z Comparic24.tv. Podczas środowej analizy wideo kursu BTC utrzymał prognozę spadku w kierunku wspomnianego wsparcia.

  • Główny opór i cel wzrostów dla Bitcoina znajduje się na poziomie 7700 dolarów
  • Po jego przetestowaniu kurs BTC powinien spadać w kierunku 6600 dolarów
  • Środowa sesja przynosi delikatne umocnienie kursu BTC

Bitcoin cały czas czeka na realizację średnioterminowego scenariusza

Ważną strefą oporu pozostaje poziom 7700 dolarów, do którego docelowo może zmierzać Bitcoin, strefa wsparcia wypada natomiast na wysokości 6600 dolarów. Po przetestowaniu lokalnych maksimów widzę okazję do pozycji krótkiej i spadków właśnie w kierunku wyznaczonego wsparcia – komentował Bączkowski.

Bitcoin w środę pokonuje poziom 30 tysięcy złotych i jest najmocniejszy do złotego od ponad miesiąca, z kolei ceny w dolar amerykańskich utrzymują się w okolicach pułapu 7400 dolarów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułGPW miała 119,32 mln zł zysku netto, 156,3 mln zł zysku EBIT w 2019 r.
Następny artykułZA Puławy miały 302,65 mln zł zysku netto, 617,73 mln zł EBITDA w 2019 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here