Naga MarketsProgrammatic-Media-Buying-Webinar-Set-for-WednesdaySerdecznie zapraszamy Państwa na darmowy webinar poświęcony strefom wsparcia, oporu oraz liniom trendu wprowadzający do zagadnień analizy technicznej. Nasz redakcyjny kolega – Łukasza Nowacki – który codziennie przygotowuje serię analiz, pokaże jak wyznaczać takie strefy, jak działają i jak za ich pomocą dokonywać zyskownych transakcji.


Zarejestruj się już teraz

Webinar organizowany jest przy współpracy z brokerem uTrader. Chcąc dołączyć do internetowego wykładu prowadzonego przez Comparic.pl zapisz się już teraz. Musisz się jednak pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Webinar rozpoczyna się w środę (11 maja) o 20:00 – na chwilę przed startem na maila wyślemy Ci przypomnienie. Zapisz się:

BIORĘ UDZIAŁ W SZKOLENIU

Nie pasuje Ci termin? Żaden problem! Każda zapisana osoba otrzyma na maila nagranie z webinaru. W trakcie spotkania można zadawać pytania, a do rejestracji nie jest wymagane posiadanie rachunku handlowego. 

Dzięki podanemu powyżej linkowi możesz od razu zapisać się na kolejne webinary organizowane przez Comparic.pl dla uTrader przechodząc przez ponad dwumiesięczny proces edukacyjny.

Przed startem spotkania zapoznaj się również z artykułem Niala Fullera tłumaczącym jak rysować poziomy wsparcia oraz oporu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here