Naga Marketszysk i strataKażdy z nas zna smak porażki, straty, przegranej. Większość z nas poznała również smak sukcesu i zapach „łatwych” pieniędzy jakie daje Forex. Łatwych ponieważ miło jest patrzeć (po tym jak podejmie się właściwą decyzje) jak nasze konto „samo” rośnie. W rzeczywistości jednak, łatwe pieniądze na giełdzie nie istnieją. Jak więc spowodować aby tych stratnych pozycji było mniej niż zyskownych bądź aby te zyskowne znacznie przewyższały straty? Dowiedz się podczas webinaru, już w poniedziałek (26 października 2020 roku) o godzinie 20:00.

  • Podczas tego webinaru prowadzący postara się w prosty i przejrzysty sposób przedstawić najczęściej popełniane błędy
  • oraz wskazać (wydawać by się mogło) banalnie proste rozwiązania, dzięki którym zminimalizujesz ponoszone straty i zmaksymalizujesz zyski
  • Partnerem webinaru jest licencjonowany przez CySEC broker XM

Każdy początkujący trader boryka się bowiem z wieloma przeszkodami na drodze do sukcesu. Zdobycie wiedzy i doświadczenia często wymaga wieloletniej nauki i praktyki, która w większości przypadków wiąże się z dość znacznymi startami kapitału, jakie większość początkujących inwestorów musi ponieść w ramach „przyuczenia do zawodu”. Biorąc pod uwagę tysiące dostępnych na rynku strategii, można spędzić całe życie wypróbowując je po kolei i za każdym razem ponosząc porażkę. Porażka będzie nieuchronna, jeśli nie wie się, jak chronić się przed stratami. Tylko ktoś, kto zrozumie, dlaczego ludzie tracą pieniądze i nauczy się kontrolować straty, może spodziewać się zysków. 

W związku z tym, chciałbym zaprosić Cię na bezpłatny webinar, w trakcie którego postaram się w prosty i przejrzysty sposób przedstawić najczęściej popełniane błędy oraz wskażę (wydawać by się mogło) banalnie proste rozwiązania, dzięki którym zminimalizujesz ponoszone straty i zmaksymalizujesz zyski. Podczas tego spotkania poznasz praktyczne metody zarządzania kapitałem oraz kontrolowania ryzyka.

Dowiesz się także jak profesjonalnie podejść do testowania nowych strategii inwestycyjnych oraz jak radzić sobie ze strachem i chciwością czyli najgorszymi doradcami na rynku. Spotkanie to odbędzie się już w poniedziałek o godz. 20:00 (czasu polskiego).

Zapisz mnie na webinar

Przed rozpoczęciem spotkania online serdecznie zapraszam do lektury mojego felietonu poświęconego temu tematowi, który dostępny jest w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here