Naga Markets

zysk i strataKażdy z nas zna smak porażki, straty, przegranej. Większość z nas poznała również smak sukcesu i zapach „łatwych” pieniędzy jakie daje Forex. Łatwych ponieważ miło jest patrzeć (po tym jak podejmie się właściwą decyzje) jak nasze konto „samo” rośnie. W rzeczywistości jednak, łatwe pieniądze na giełdzie nie istnieją. Jak więc spowodować aby tych stratnych pozycji było mniej niż zyskownych bądź aby te zyskowne znacznie przewyższały straty? Dowiedz się podczas webinaru, już w poniedziałek, 23 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:00.

  • Podczas tego webinaru prowadzący postara się w prosty i przejrzysty sposób przedstawić najczęściej popełniane błędy
  • oraz wskazać (wydawać by się mogło) banalnie proste rozwiązania, dzięki którym zminimalizujesz ponoszone straty i zmaksymalizujesz zyski
  • Zapisz się już teraz! Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania

Comparic.pl oraz XM zapraszają na webinar

Każdy początkujący trader boryka się bowiem z wieloma przeszkodami na drodze do sukcesu. Zdobycie wiedzy i doświadczenia często wymaga wieloletniej nauki i praktyki, która w większości przypadków wiąże się z dość znacznymi startami kapitału, jakie większość początkujących inwestorów musi ponieść w ramach „przyuczenia do zawodu”.Biorąc pod uwagę tysiące dostępnych na rynku strategii, można spędzić całe życie wypróbowując je po kolei i za każdym razem ponosząc porażkę.

Porażka będzie nieuchronna, jeśli nie wie się, jak chronić się przed stratami. Tylko ktoś, kto zrozumie, dlaczego ludzie tracą pieniądze i nauczy się kontrolować straty, może spodziewać się zysków. 

W związku z tym, zapraszamy na bezpłatny webinar, w trakcie którego  w prosty i przejrzysty sposób przedstawione zostaną najczęściej popełniane błędy oraz wskazane (wydawać by się mogło) banalnie proste rozwiązania, dzięki którym zminimalizujesz ponoszone straty i zmaksymalizujesz zyski. Podczas tego spotkania poznasz praktyczne metody zarządzania kapitałem oraz kontrolowania ryzyka.

Zapisz mnie na webinar

Przed rozpoczęciem spotkania online serdecznie zapraszamy do lektury felietonu poświęconego temu tematowi, który dostępny jest w tym miejscu.

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here