Naga Markets

Stratis to platforma Blockchain-as-a-Service (BaaS), stworzona w celu dostarczania rozwiązań dla korporacji z sektora finansowego, które chcą czerpać korzyści z technologii Blockchain.  Stratis pozwala firmom tworzyć niestandardowe aplikacje blockchain z potrzebnymi funkcjami, upraszczając proces tworzenia oprogramowania.Stratis – co to jest?

Kryptowaluta została stworzona przez brytyjską firmę Stratis Group Ltd. w 2016 roku, a jej pomysłodawcą był Chris Trew. Stratis to globalna firma, wspierana przez rozproszony zespół menedżerów, programistów, konsultantów, ekspertów ds. marketingu i sprzedaży. Koordynowana przez silny zespół ekspertów blockchain, łączy solidną strukturę korporacyjną biznesową z elastycznością do szybkiego prototypowania i wdrażania. Działa w Azji, Europie i obu Amerykach, siedziba główna znajduje się w Wielkiej Brytanii.

Stratis umożliwia tworzenie odrębnych, prywatnych bloków blockchain, które mogą być uruchamiane przez organizacje zewnętrzne, które mogą dostosować je do swoich potrzeb. Te łańcuchy są zabezpieczone na głównym łańcuchu Stratis. Dostęp do nich można uzyskać za pośrednictwem klientów i interfejsów API.

Token STRAT

Kryptowalutą wykorzystywaną na platformie Stratis jest token o nazwie STRAT. Token kryptograficzny (STRAT) łączy w sobie sprawdzony konsensus bezpieczeństwa Bitcoin, z najnowszymi osiągnięciami technologii blockchain.

Token wydobywany jest w oparciu o metodę PoS co polega na generowaniu nowych monet w zamian za posiadanie ich na portfelu. Pierwszy blok wydobyto 9 sierpnia 2016 roku.


XTB

Informacje podstawowe o STRATŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here