Naga MarketsJak pogodzić trading z pracą na etacie ?

Jest to pytanie, które zadaje sobie większość początkujących tradeów. Lecz czy jest ono zmorą jedynie początkujących? Otóż nie tylko początkujący i mniej doświadczeni muszą bądź chcą łączyć inwestycje z pracą na etacie.


Trading ma wiele plusów takich jak np. wolność zawodowa czy nieograniczony potencjał zysków, ale posiada również mankamenty. Jednym z największych jest fakt, że inwestycje w waluty wiążą się z ryzykiem i nie dają gwarancji zysków, ani pewnej wypłaty co miesiąc. Fakt ten sprawia, że zdecydowana większość osób, przynajmniej na początku swojej przygody z tradingiem, zmuszona jest godzić to z pracą dającą komfort i spokój psychiczny. Znam wiele osób, które choć tradują od wielu lat z bardzo dobrymi wynikami, to wciąż nie chcą rezygnować z pracy właśnie po to, by mieć wspomniany wcześniej komfort finansowy.

Jak więc pogodzić pracę na etacie z inwestycjami na Forex?

Kontynuując cykl cotygodniowych webinarów Comparic i XM zapraszamy na najbliższy spotkanie, które odbędzie się już dziś (wtorek, 12.12.2017r.) o godz. 20:00. Podczas tego webinaru poznasz 4 strategie umożliwiające bezkolizycje pogodzenie tradingu z praca na etacie i codziennymi obowiązkami. O tym, że jest to do zrobienia przekonywaliśmy w trwającym przez długi czas na łamach Comparic.pl cyklu: TRADING PO PRACY. Liczba miejsc na wejście na żywo jest ograniczona, jednak każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

Bezpłatny webinar – 4 strategie by pogodzić trading z pracą na etacie.

Z tego miejsca zachęcam również do zapoznania się z przygotowanym wcześniej felietonem “4 strategie by pogodzić trading z pracą na etacie” będącym jednocześnie wstępem do zbliżającego się spotkania.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOd inwestora do scalpera – CADCHF odrzuca górne ograniczenie konsolidacji
Następny artykułStany Zjednoczone ostrzegają przed ICO i kryptowalutami
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here