Naga Markets

Piramidowanie to coraz popularniejszy sposób zarządzania kapitałem. Niesie on za sobą jednak spore ryzyko związane z przelewarowaniem pozycji i szybkim wyzerowaniem rachunku. Jak więc piramidować by kontrolować ryzyko?

  • Portal Comparic.pl razem z Brokerem XM mają przyjemność zaprosić Państwa na webinar
  • Spotkanie jest poświęcone piramidowaniu pozycji
  • Odbędzie się 29 listopada 2021 r., o godzinie 20:00

Podczas tego spotkania poznasz kilka modeli piramidowania oraz odpowiedni model zarządzania ryzykiem by przy pierwszej pozycji nie stracić całego depozytu.W trakcie webinaru poznasz również różnicę pomiędzy piramidowaniem, uśrednianiem i skalowaniem, które tak często są ze sobą mylone i błędnie interpretowane.

Zapisz się!

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania dom development | pgnig giełda | brokerzy stp | kurs cdr | akcje datawalk | notowania dino | benefit akcje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułCreepy Jar miał 9,08 mln zł zysku netto, 9,93 mln zł zysku EBIT w III kw. 2021 r.
Następny artykułNotowania ropy naftowej odbijają dzisiaj w górę po piątkowych spadkach
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here