Naga MarketsPortal Comparic.pl razem z Brokerem Royal mają przyjemność zaprosić Cię na specjalny webinar dotyczący strategii Tylko Dołki i Szczyty. Spotkanie odbędzie się dziś (czwartek, 20.09.2018 r.) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Krzysztof Wiwatowski i Adam Rak.

O czym będzie webinar?

Podczas webinaru poznasz w skrócie dwie strategie, a mianowicie Tylko Dołki i Szczyty oraz Double Bollinger Bands, które zostały opisane na łamach portalu Comparic.pl

Strategia TDiS (Tylko Dołki i Szczyty) to autorska strategia Krzysztof Wiwatowskiego, która opiera się na trzech filarach: trendzie, lokacji i sygnale. Właśnie na tych elementach skupimy się podczas webinaru.

Double Bollinger Bands z kolei to strategia pół mechaniczna oparta o wstęgi Bollingera, którą spekuluje Adam Rak. Oprócz wstęg Bollingera, Adam stosuje także do pomocy wskaźnik RSI, a przede wszystkim dywergencję jakie występują między jego wskazaniami, a ceną na wykresie.

Być może jedna z tych strategii, albo któryś z jej elementów będzie tym, co usprawni twój trading. W trakcie webinaru omówimy sytuację rynkową pod kątem obu strategii w formie luźnej dyskusji, dzięki czemu zauważysz różnice w postrzeganiu rynków przez jej twórców.

Zapisz się już teraz

Spotkanie odbędzie się 20 września o godzinie 20:00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji – liczba miejsc jest bowiem ograniczona:

ZAPISZ MNIE

Nie możesz być z nami na szkoleniu? Nic straconego! Zapisz się, a po zakończonym spotkaniu otrzymasz jego zapis na swoją skrzynkę mailową! Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here