Naga MarketsWide View Strategy (WiViSt) jest typową strategią podążania za trendem. Celem strategii jest wejście pod koniec korekty, która ma miejsce w silnym trendzie (wzrostowym, bądź spadkowym). W strategii wykorzystywane są dwa interwały: 30-minutowy i 5-minutowy. System został zaprezentowany w ramach programu Mentoring 2.0.


ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNYM OPISEM STRATEGII

Facebook:

wykres1 (2)

Najsłynniejszy portal społecznościowy znajduje się w silnym trendzie wzrostowym, co widać wyraźnie na wykresie m30.

wykres2 (2)

Na wykresie M5 widać, iż atrakcyjny poziom przyłączenia się do kupujących pojawi się poniżej poziomu -80 Williams Percent Range.

Chevron:

wykres3 (2)

Koncern energetyczny Chevron też ostatnimi czasy może się pochwalić trendem wzrostowym.

wykres4 (2)

Spadek %R do poziomu nieowartościowania stworzy sporą szansę do zajęcia pozycji długiej.

Coca-cola:

wykres5 (2)

„Coraz bliżej święta” pewno nie długo usłyszymy w telewizji, w znanej reklamie ze świętym Mikołajem promującym ten napój. Tymczasem na wykresie M30 widzimy, że październik służy temu walorowi.

wykres6 (1)

Na wykresie M5 widać, iż okazja do zajęcia pozycji długiej miała miejsce w piątek po cenie$ 42,00.

Natomiast jeżeli po 15:30 walor otworzy się powyżej tej ceny, traderzy mogą zająć pozycję ze stopem poniżej dolnej bandy Bollinger Bands.

Strategia WiViSt podczas livetradingu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrognozy Morgan Stanley na rozpoczynający się tydzień – USD, EUR, JPY, GBP, AUD
Następny artykułUSD/JPY: poziomy które obserwujemy w tym tygodniu
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here