Naga MarketsWide View Strategy (WiViSt) jest typową strategią podążania za trendem. Celem strategii jest wejście pod koniec korekty, która ma miejsce w silnym trendzie (wzrostowym, bądź spadkowym). W strategii wykorzystywane są dwa interwały: 30-minutowy i 5-minutowy. System został zaprezentowany w ramach programu Mentoring 2.0.


ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNYM OPISEM STRATEGII

Bank Of America:

wykres1 (4)
BAC H4
wykres2 (4)
BAC M30

Bank Of America obecnie zaczyna tracić na wartości. Po publikacji wyników kwartalnych bykom nie udało się przebić oporu w okolicach $16.24. Na wykresie H4 widzimy, że ostatnia świeca na wykresie jest czarną marubozu. Wykres M30 również wskazuje, że pod koniec sesji niedźwiedzie uaktywniły się z większą zuchwałością. Na wykresie M5 zatem szukamy okazji do przyłączenia się do trendu spadkowego, gdy %R znajdzie się w obszarze przewartościowania.

BAC M5
BAC M5

GOOGLE:

GOOGLE M30
GOOGLE M30

Wyniki giganta internetowego bardzo pozytywnie zaskoczyły w piątek. Tym bardziej zastanawiające jest , ze obecnie walor ten zaczyna tracić na wartości, a na wykresie M30 jesteśmy w stanie zauważyć silny trend spadkowy.  W związku z tym kierujemy swoje oczy na wykres M5, gdzie będziemy wyczekiwali dojścia %R do obszaru przewartościowania.

GOOGLE M5
GOOGLE M5

Strategia WiViSt podczas livetradingu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku cukru, kakao, soku pomarańczowego 22 października 2015
Następny artykułSzanse na więcej QE w grudniu w górę – podsumowanie posiedzenia ECB
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here