Naga MarketsWide View Strategy jest typową strategią podążania za trendem. Celem strategii jest wejście pod koniec korekty, która ma miejsce w silnym trendzie (wzrostowym, bądź spadkowym). W strategii wykorzystywane są dwa interwały: 30-minutowy i 5-minutowy. System został zaprezentowany w ramach programu Mentoring 2.0.

Przejdź do pełnego opisu strategii


 

Apple:
Spadek dynamiki sprzedaży iPhone’ów przyczynił się do gorszego sentymentu na walorach giganta technologicznego z Cupertino.  Apple od czasu zaprezentowania wyników kwartalnych pod koniec stycznia znajduje się w fali spadkowej. Paradoksalnie wyniki spółki były bardzo dobre, jednakże to co zdaje się wzbudzać obawy inwestorów to rekordowo drogi dolar. To z kolei odbija się echem na sprzedaż za granicą, co zabija eksport produktów Apple’a. W czasie wczorajszej sesji akcje spadły o ponad 2%, przebijając wcześniej lokalne wsparcie na $95.20. Na wykresie M30 widać przecięcie się średnich, co potwierdza trend wyższego rzędu. Na wykresie 5-io minutowym zatem czekamy aż oscylator Williams % range wejdzie w obszar przewartościowania, który potwierdzi okazję do zajęcia krótkiej pozycji.

#AAPLM30#AAPLM5 McDonalds:
Na wykresie 30-sto minutowym jesteśmy w stanie zaobserwować, że znana na całym świecie sieć fast-foodów znajduje się obecnie w bardzo ciekawym miejscu. Średnie zaczęły się zbliżać do siebie, co sugerowało początkowo wytracanie wzrostowego impetu. Jednakże ostatnia świeczka 30 minutowa wczorajszej sesji pokazuje silna presję popytową. Jeżeli na dzisiejszym otwarciu zaobserwujemy lukę wzrostową, wówczas powrót do trendu wyższego rzędu będzie wielce  prawdopodobny. Natomiast z racji, że znajdujemy się na historycznych szczytach, warto będzie poczekać na okazję do zajęcia długiej pozycji, gdy na wykresie M5 Williams % Range znajdzie się w obszarze niedowartościowania.

#MCDM30#MCDM5
Już jutro (04.02) Live Trading z Trading Elite !tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBPUSD – ruch w kanale wzrostowym
Następny artykułRBS: Czekamy z longiem na EUR/USD
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here