Naga Markets

Strategia przedstawiona podczas webinaru będzie idealnym wyborem dla inwestorów z napiętymi kalendarzem, handlujących w wolnym czasie po pracy. OPOS – Only Pending Orders Strategy (Tylko zlecenia oczekujące) – udowodni Ci, że nie musisz być pełnoetatowym traderem, aby odnieść sukces. Jest to strategia będąca idealnym wyborem dla osób handlujących po pracy, ponieważ oparta jest na zleceniach oczekujących, które składamy z dużym wyprzedzeniem, gdy akurat mamy wolną chwilę.

  • Comparic.pl wraz z brokerem XM oraz Dariuszem Dargo zaprasza na wtorkowy webinar
  • Spotkanie odbędzie się 21 marca 2023 roku o godzinie 20:00
  • Zapisy możliwe w tym miejscu, każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania

Strategia OPOS i trading po pracy

W pierwszej części wykładu zostanie pokazane jak przygotować wykres do analizy technicznej, a w drugiej praktyczne zastosowanie elementów znajdujących się na wykresie – czyli założenia strategii OPOS.Kim jest Dariusz Dargo?

Dariusz Dargo handluje na rynkach finansowych od ponad 10 lat. W tym czasie opracował własne strategie oparte na metodach Price Action + MACD; EMA 144 oraz Range Bars scalping. Wkrótce potem zaczął dzielić się swoją wizją inwestowania we własnych grupach na Facebooku, które na przestrzeni lat się szybko rozwijały – jego grupa o nazwie Trading Price Action Patterns liczy obecnie prawie 30 000 członków z całego świata.

Obecnie, Darek dzieli swój czas równo pomiędzy trading a prowadzenie wykładów online. Dołącz do naszego webinaru i zostań jednym z jego uczniów!

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułDow Jones, Nasdaq i S&P 500 odbijają, kiedy kryzys bankowy spowalnia
Następny artykułPoranny przegląd rynków: Dolar zatrzymuje spadki po 3. dniach, aussie w dół po minutkach RBA
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here