Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleStrategia przedstawiona podczas webinaru będzie idealnym wyborem dla inwestorów z napiętymi kalendarzem, handlujących w wolnym czasie po pracy. System wykorzystuje zlecenia oczekujące pozwalając przygotować się na wydarzenia rynkowe, które będą miały miejsce w trakcie dnia handlowego.

  • Comparic.pl wraz z brokerem XM zaprasza na webinar, który będzie miał miejsce 8 marca o godzinie 20:00
  • Prowadzącym jest Dariusz Dargo, redaktor Comparic.pl i aktywny inwestor z wieloletnim doświadczeniem
  • Podczas spotkania poruszona zostanie kwestia strategii OPOS, czyli tylko zleceń oczekujących

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Te artykuły również Cię zainteresują
 – StrategiaOPOS – Only Pending Orders Strategy (Tylko zlecenia oczekujące) udowodni Ci, że nie musisz być pełnoetatowym traderem, aby odnieść sukces. Jest to strategia będąca idealnym wyborem dla osób handlujących po pracy, ponieważ oparta jest na zleceniach oczekujących, które składamy z dużym wyprzedzeniem, gdy akurat mamy wolną chwilę – zachęca do wzięcia udziału w webinarze prowadzący, Dariusz Dargo.

Kim jest Dariusz Dargo?

Dariusz Dargo handluje na rynkach finansowych od ponad 10 lat. W tym czasie opracował własne strategie oparte na metodach Price Action + MACD; EMA 144 oraz Range Bars scalping. Wkrótce potem zaczął dzielić się swoją wizją inwestowania we własnych grupach na Facebooku, które na przestrzeni lat się szybko rozwijały – jego grupa o nazwie Trading Price Action Patterns liczy obecnie prawie 30 000 członków z całego świata. Obecnie, Darek dzieli swój czas równo pomiędzy trading a prowadzenie wykładów online. Dołącz do naszego webinaru i zostań jednym z jego uczniów!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here