Naga MarketsPozycja krótka na GBPJPY z wczorajszej analizy jest już zamknięta. Jej połowa została zrealizowana na zysku 1R, natomiast późniejsze cofnięcie doprowadziło do zamknięcia pozostałej części na break-even. Czekam teraz na dalszy rozwój sytuacji i w przypadku kolejnego impulsu spadkowego będę szukał kolejnych okazji do sprzedaży.

NZDJPY

Ciekawie zaczyna układać się sytuacja na NZDJPY. Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym notowania ustanowiły właśnie nowe minima. Będę obserwował jak dalej rozwinie się impuls spadkowy, a także jego potencjalna korekta.

Te artykuły również Cię zainteresują
GBPCAD

Na parze walutowej GBPCAD przełamany został niedawno kluczowy obszar wsparcia. Notowania poruszają się w wyraźnym trendzie spadkowym, dlatego też można rozważać pozycje krótkie. Potencjalne zakończenie korekty wynikające ze zmiany sekwencji dołków i szczytów będzie sygnałem do sprzedaży.

Jak testować pomysły i strategię inwestycyjne? Odpowiedzią jest program Forex Tester. Sprawdź artykuł opisujący niektóre z jego możliwości >>

NZDCAD

Tu również jesteśmy świadkami krótkoterminowego trenu spadkowego, gdzie właśnie formuje się dynamiczny impuls skierowany na południe. Potencjalne okazje sprzedażowe pojawić się mogą po korekcie tego impulsu.

AUDCAD

Sytuacja podobna także na tej parze walutowej. Zdecydowanie lepiej wygląda jednak opisywany wyżej NZDCAD jeśli chodzi o poszukiwanie okazji do sprzedaży.

EURNZD

Na parze walutowej EURNZD wybite zostały nowe maksima. Tym samym notowania znalazły się na poziomach, które ostatnio widziane były w czerwcu ubiegłego roku. Kontynuacja trendu wzrostowego skłaniać może do poszukiwania okazji zakupowych po cofnięciach.

Strategię Tylko Dołki i Szczyty wypróbować możesz na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

Patrząc na powyższe instrumenty pod kątem strategii TDiS dostrzec można bez problemu obecną siłę dolara kanadyjskiego, a także słabość dolara nowozelandzkiego. Taki stan rzeczy stawia parę NZDCAD na czele listy obserwacyjnej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here