Naga MarketsW ostatnim czasie pod kątem strategii Tylko Dołki i Szczyty wyróżnia się kilka par walutowych, które poruszają się w wyraźnych trendach. Mowa tu przede wszystkim o parach z jenem japońskim, ale warta uwagi jest także para USDCAD.

Pary z JPY

Notowania poniższych par kwotowanych z jenem japońskim znajdują się w krótkoterminowym trendzie spadkowym, ponieważ dołki i szczyty na wykresie 4-godzinnym rysują się na coraz niższych poziomach. Dodatkowo na kilku z nich doszło w ostatnich dniach do przełamania kluczowych obszarów wsparcia, co może świadczyć o potencjale do kontynuacji spadków.

Obecnie można rozglądać się za okazjami sprzedażowymi na korektach impulsów spadkowych, które znoszą je w zakresie od 33 do 66%.

Te artykuły również Cię zainteresują


Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

USDCAD

Na wcześniejszych wykresach widoczny był trend spadkowy, natomiast odwrotna sytuacja jest obecnie na parze USDCAD. Tworzą się tu wyraźne impulsy wzrostowy, a także przełamany został istoty opór krótkoterminowy przy 1.2625.

Jeśli dojdzie do korekty ostatniego impulsu, można będzie rozglądać się za okazjami zakupowymi, które pozwoliłyby dołączyć do panującego trendu wzrostowego.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here