Naga MarketsW tym tygodniu nie została otwarta żadna nowa pozycja jeśli chodzi o strategię Tylko Dołki i Szczyty. Możliwe jednak, że wkrótce pojawią się jakieś okazje do spekulacji na niżej wymienionych walorach.

USDCHF

Na parze walutowej USDCHF trend krótkoterminowy zmienił się na spadkowy. Obecnie notowania znajdują się w strefie oporu (zniesienie 33-66% ostatniego impulsu spadkowego).

Można tu rozglądać się za sygnałami do sprzedaży na wykresie 30-minutowym. Pro-spadkowe nastawienie pozostaje do czasu zamknięcia na wykresie H4 ponad zniesieniem 66%.

GBPNZD

Krótkoterminowy trend wzrostowy obowiązuje obecnie na GBPNZD, gdzie dołki i szczyty rysują się na coraz wyższych poziomach. Dodatkowo cena utrzymuje się ostatnio ponad 20-okresową SMA. W przypadku korekty można rozglądać się za sygnałami zakupowymi.

AUDJPY

Wejście do strefy oporu widoczne jest na parze AUDJPY, gdzie panuje krótkoterminowy trend spadkowy. Nie pozostaje zatem nic innego jak rozglądać się za sygnałami sprzedażowymi po korekcie.

USDJPY

Podobna sytuacja jak wyżej na USDJPY. Tu również notowania korygują ostatni spadek, a dodatkowo testowana jest 20-okresowa SMA. Obowiązuje kierunek południowy.

Warto także zwrócić uwagę na jeszcze jedną parę z jenem, a mianowicie CADJPY.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

EURAUD

Na EURAUD silny impuls skierował tę parę na nowe maksima. Można zatem szukać okazji do zajmowania pozycji długich. Jak na razie jednak jeszcze trochę brakuje do strefy wsparcia (zniesienie 33-66%).


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIC Markets wprowadza CFD na akcje
Następny artykułWIG20 testuje istotne wsparcie D1
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here