Naga Markets


Z handlu w ubiegłym tygodniu pozostała mi połowa pozycji zajętej na GBPAUD. Początek obecnego tygodnia należy natomiast do dolara nowozelandzkiego, którego umocnienie doprowadziło do powstania nowych impulsów, którym zaraz się przyjrzymy.

GBPJPY

Para z funtem, na której można rozglądać się za potencjalnym longiem. Notowania obecnie testują 50-procentowe zniesienie ostatniego impulsu wzrostowego, które dodatkowo zbiega się z 20-okresową SMA.

AUDNZD

Notowania pary walutowej AUDNZD znalazły się obecnie w trendzie spadkowym. Można czekać na korektę i szukać okazji do zajmowania pozycji krótkich po sygnale płynącym ze strategii TDiS.

Krótkoterminowe spojrzenie na tę parę jest zgodne z szerszym obrazem, o którym wspominałem w analizie z 7-go grudnia.

USDJPY

Trend wzrostowy i wyraźny impuls. Korekta nie dotarła jeszcze do strefy zniesienia 33-66% natomiast kiedy to zrobi będę wypatrywał sygnałów kupna.

NZDCAD

Silny impuls na NZDCAD i zamknięcie ponad ostatnim szczytem. Notowania utrzymują się także w ostatnim czasie ponad wsparciem stanowionym przez 20-okresową SMA. Korekta może zatem stanowić okazję do zajęcia pozycji długiej, zgodnej z panującym momentum.

Złoto

O złocie wspominałem w ostatnim przeglądzie i tu niewiele się zmieniło. Widać jakiś zalążek korekty, ale nie jest to na razie postęp, który znacząco przybliżałby kurs do strefy zniesienia 33-66%.

NZDJPY

Kolejna para z kiwi, gdzie silny impuls wzrostowy wskazuje na kontynuację trendu. Standardowo, jego korekta może być okazją do poszukiwania sygnałów na dołączenie do trendu.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

EURNZD

Z kolei umocnienie dolara nowozelandzkiego w stosunku do euro zepchnęło notowania na nowe minima i pod istotne wsparcie krótkoterminowe. Tu można będzie wypatrywać okazji sprzedażowych.

AUDUSD

Po silnym spadku z ubiegłego tygodnia para walutowa AUDUSD powróciła do trendu spadkowego w jakim przebywa niecałe 3 miesiące. Jako, że zgodnie z panującą tendencją obowiązuje kierunek południowy, szukać można okazji do sprzedaży po korektach.

Poznaj ciekawe strategie handlowe na konferencji FxCuffs w marcu 2018 r. Zarejestruj się za darmo już dziś:

WEZMĘ UDZIAŁ W WYKŁADACH


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here