Naga MarketsWczoraj nie pojawiły się żadne zgodne ze strategią sygnały. Ciekawie wygląda natomiast kilka par walutowych, które wymienię w dzisiejszym przeglądzie. Na pierwszy ogień idzie NZDJPY, ponieważ tu już niedługo może utworzyć się sygnał sprzedaży.

NZDJPY

Ta para walutowa znajduje się w trendzie spadkowym, gdzie we wtorek swój początek miał kolejny impuls spadkowy o czym wspominałem w jednej z analiz. Obecnie trwa korekta tego impulsu i jak widać na poniższym wykresie, znalazła się ona w strefie oporu. Dodatkowo zbliża się także do obszaru konfluencji, który obszar zniesienie 33-66% tworzy z 20-okresową SMA.

Te artykuły również Cię zainteresują
Można zatem rozglądać się za sygnałami sprzedażowym. Należy jednak pamiętać o tym, by zachowana był stosunek Z:R na poziomie przynajmniej 1:1 w drodze do ostatniego dołka.

CADJPY

Kolejny impuls wzrostowy formuje się na CADJPY. Wybity został ostatni szczyt, a notowania unoszą się ponad średnią 20 SMA. Zniesienie tego impulsu może stanowić okazję do kupna po pojawieniu się odpowiedniego sygnału.

GBPCAD

Na parze walutowej pojawiła się co prawda korekta impulsu spadkowego jednak zabrakło prawidłowego sygnału. Obecnie tworzy się nowy impuls i być może tera wygenerowany zostanie sygnał sprzedażowy po korekcie.

Jak testować pomysły i strategię inwestycyjne? Odpowiedzią jest program Forex Tester. Sprawdź artykuł opisujący niektóre z jego możliwości >>

NZDCAD

Ta para była moim faworytem w ostatnim przeglądzie i tu nic się nie zmieniło. Brakuje tylko korekty, którą można by wykorzystać do wejścia w shorta, bo trend jest naprawdę dobry.

AUDCAD

Para walutowa AUDCAD dotarła do kluczowego wsparcia / strefy popytu. Trend pozostaje spadkowy natomiast należy uważać na potencjalne sygnały sprzedaży, gdyż może się tu pojawić głębsza korekta.

Strategię Tylko Dołki i Szczyty wypróbować możesz na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

EURNZD

Cały czas czekam tu korektę ostatniego impulsu wzrostowego. Może ona przynieść sygnał kupna, ale to pokaże nam czas.

USDCAD

Kolejny impuls spadkowy tworzy się na USDCAD. Wybity został ostatni dołek, a trend spadkowy jest kontynuowany. Potencjalna korekta do strefy zniesienia 33-66% może być okazją do shorta.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here