Naga MarketsNa wymienionych niżej instrumentach ustanowione są ciekawe trendy krótkoterminowe, które można wykorzystać do zajmowania zgodnych z nimi pozycji. W dzisiejszym przeglądzie znajduje się aż 11 walorów do obserwacji pod kątem strategii TDiS.

CHFJPY

Para walutowej CHFJPY znajduje się w trendzie wzrostowy, a obecnie trwa korekta ostatniego impulsu. Notowania dotknęły już strefy wsparcia (zniesienie 33-66% impulsu wzrostowego), co może skłaniać do poszukiwania sygnałów kupna na wykresie 30-minutowym.

EURCAD

Na EURCAD przez pewien czas trend nie wyglądał najlepiej, jednak od porana ubiegłego czwartku zdecydowanie powróciła strona popytowa, co zaowocowało impulsem wzrostowym, zgodny z kierunkiem panującego trendu. Będę tu wypatrywał korekty do strefy wsparcia, która zostanie wyznaczona po jej rozpoczęciu.

GBPJPY

Na GBPJPY pojawiło się dość zdecydowane cofnięcie do poziomu 50% zniesienia ostatniego impulsu wzrostowego. W związku z tym można rozglądać się za sygnałami zakupowymi, choć przyznaję, że nie jest to dla mnie w obecnej chwili idealna para do handlu.

EURAUD

Tu sytuacja wygląda podobnie jak na EURCAD z tym, że impuls wzrostowy jest już korygowany. Wejście do strefy wsparcia (zniesienie 33-66%) będzie skłaniało do poszukiwania okazji zakupowych.

AUDUSD

Na parze walutowej AUDUSD trend krótkoterminowy uległ zmianie i obecnie podażą ona na południe. W tej sytuacji można wypatrywać okazji do sprzedaży po korekcie.Już teraz skorzystaj z serii darmowych materiałów edukacyjnych i dołącz do Strefy eLearn portalu Comparic.pl!

EURGBP

Zmiana krótkoterminowego trendu nastąpiła także na EURGBP z tym, że tu mamy nowy trend wzrostowy. Jeśli dojdzie do korekty ostatniego impulsu, można wypatrywać oznak jej zakończenia na wykresie 30-minutowym, zgodnie z założeniami strategii TDiS.

EURJPY

Po fałszywym wybiciu dołem z ruchu bocznego, notowania EURJPY kontynuowały wcześniejszy rajd wzrostowy. Obecnie testowana jest 20-okresowa SMA oraz górna granica strefy wsparcia. Można szukać okazji do kupna, zgodnie z panującym trendem.

Złoto

Notowania złotego kruszcu wydają się odwracać poprzedni kierunek. Obecnie układ dołków i szczytów wskazuje na spadki, a zatem krótkoterminowo zasadne może być poszukiwanie okazji do sprzedaży.

GBPAUD

Trend wzrostowy na GBPAUD i obecnie trwająca korekta zachęcają do poszukiwania okazji zakupowych, oczywiście po istotnym sygnale z wykresu 30-minutowego.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

GBPCHF

Znacznie umocnienie franka szwajcarskiego w ostatnim czasie doprowadziło do zmiany trendu na spadkowy, na parze GBPCHF. Funt również nie należy do najsłabszych walut, a zatem przed ewentualnym zajęciem pozycji powinniśmy najpierw zobaczyć wyraźny impuls, a następnie jego zdrową korektę.

EURNZD

Zmiana kurs na wzrostowy potwierdzona została na parze EURNZD. Mamy już 2 impulsy wzrostowe i właśnie rozpoczęła się kolejna korekta. Być może jej zakończenie zaowocuje sygnałem do spekulacji na wzrost notowań.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here