Naga Markets


W ostatnim przeglądzie instrumentów dla strategii TDiS pisałem o ciekawych trendach na parach z jenem japońskim. Na kilku parach pojawiły się korekty, które wyglądają dość ciekawie, zaprowadziły bowiem notowania do stref wsparcia, co może przynieść okazje do kupna w najbliższym czasie.

GBPJPY

Pierwsza z par, w której walutą kwotowaną jest jen japoński. Obecnie kurs dotarł do 50% zniesienia ostatniego impulsu wzrostowego. Jeśli na wykresie 30-minutowym układ dołków i szczytów zmieni się na wzrostowy, można będzie rozważyć wejście w pozycje długą.

AUDJPY

Kolejna para z jenem. Tu jednak notowania dość dynamicznie zmierzają do końca strefy wsparcia (zniesienie 66%). Jeśli zamkną się pod nim na wykresie H4, para wypadnie z listy obserwacyjnej.

echo adrotate_group(33, 0, 0, 0);

USDCAD

Para USDCAD koryguje silny spadek i zmierza obecnie do 20-okresowej SMA z wykresu 4-godzinnego. Obowiązuje kierunek południowy, a zatem można rozglądać się za sygnałami sprzedażowymi, tak by dołączyć do panującego trendu.

EURCAD

Na EURCAD cały czas tworzy się impuls spadkowy, natomiast jeśli dojdzie do korekty, można będzie wypatrywać okazji sprzedażowych.

EURNZD

Podobna sytuacja jak wyżej. Obie pary są ze sobą mocno skorelowane, dlatego też trzeba zwrócić uwagę na ryzyko jeśli w przyszłości występują na nich jednocześnie sygnały kupna / sprzedaży.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

CADJPY

Na koniec para CADJPY, która w moim przekonaniu wygląda najlepiej z dzisiejszego zestawienia i jako, że notowania są już w strefie wsparcia (33-66%) jest jej blisko do utworzenia sygnału kupna. Oczywiście sygnał wcale nie musi się utworzyć, ale jeśli już do tego dojdzie, będę zajmował pozycje długą, zgodnie z trendem krótkoterminowym.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

echo adrotate_group(47, 0, 0, 0);

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here