Naga MarketsOverbalance Price Action jest strategią, która opiera się na klasycznej definicji trendu wspartej setupami Price Action. W poniższym linku znajduje się jej dokładny opis wraz z wykresami.


PEŁNY OPIS STRATEGII OVERBALANCE PRICE ACTION

EURGBP:

Po wczorajszej gołębiej wypowiedzi prezesa Carneya euro zaczęło mocno zyskiwać względem brytyjskiej waluty. Trend wzrostowy na tej parze rozpoczął się w listopadzie ubiegłego roku i od tamtej pory możemy zaobserwować coraz wyższe szczyty oraz dołki. W związku z powyższym, mierząc równości korekt możemy zaobserwować, iż największa korekta wielkości 110 pipsów działa w sposób idealny. Dlatego też warto w okolicach 0,7462 szukać sygnału Price Action do wejścia w pozycję długą.

EURGBPDaily EURGBPH4GOLD:
Na wykresie złota można zaobserwować ciekawą tendencję. Zupełnie jakby w okresie ostatnich zawirowań na rynkach finansowych, inwestorzy mieliby uciekać w stronę bezpiecznych przystani. Żeby nie pozostawiać więcej miejsca zwykłym domysłom spójrzmy na wykres, by określić trend. Lokalne minimum możemy wyznaczyć na poziomie 1046,00 od którego następnie wyznaczać można systematycznie tworzące się coraz wyższe dołki. Sygnał Price Action w postaci np. pin bara w okolicach 1088 pkt można potraktować za okazję do dołączenia do trendu wzrostowego, ponieważ właśnie w tym miejscu wyznaczyć można zasięg największej korekty.

GOLDDaily GOLDH1Zarejestruj się na Live Trading z Trading EliteConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPortfel Inwestycyjny Admiral Markets
Następny artykułUSA i Europa zarobią najwięcej na spowolnieniu chińskiego PKB
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here