Naga MarketsJuż w najbliższy czwartek odbędzie się szkolenie “Strategia Overbalance na Rynkach”, które pozwolą uczestnikom zrozumieć, czym jest overbalance oraz jak z niego korzystać?


Pierwsze kroki w tradingu

Stawiając pierwsze kroki na rynkach finansowych, w naturalny sposób szukamy narzędzia, które pozwoli nam na ocenę, czy mamy do czynienia z trendem wzrostowym, spadkowym, czy może bocznym. Dlatego też w naturalny sposób zaczynamy od określenia, które narzędzia wykorzystamy do zdefiniowania trendu?

Czy wystarczy tylko określenie trendu na podstawie średniej ruchomej? Jeśli uznamy, że tak to od razu stajemy przed dylematem, w jaki sposób sparametryzować tę średnią? Powinniśmy wówczas użyć średniej prostej, czy może wykładniczej, albo ważonej? Powyższe pytania są bardzo istotne.

Wykorzystanie wykresu cenowego

Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie techniki opartej jedynie na wykresie ceny. W takim wypadku powstaje pytanie, czy określając trend na podstawie zachowania ceny, jak rozróżnimy korektę od impulsu?

Wówczas przydatnym stanie się wykorzystanie strategii overbalance, która pozwoli na mierzenie ruchu korekcyjnego, by móc odpowiedzieć na pytanie w jakiej fazie rynku jesteśmy? Jak wykorzystać te narzędzie? Dowiedz się z najnowszego webinaru “Strategia Overbalance na Rynkach”

Zapisz się teraz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here