Naga MarketsZ całą pewnością najbliższy rok będzie pełny okazji do handlu. Obejrzyj serię webinarów, którą przy wsparciu Comparic.pl organizuje broker kontraktów na różnicę Purple Trading. Poznaj nowe strategie i bądź przygotowany na wykorzystanie szans jakie daje rynek Forex.

  • Comparic.pl wraz z brokerem Purple Trading zaprasza na cykl czterech webinarów, które rozpoczynają się 26 stycznia 2021 r.
  • Prowadzącym jest Dariusz Dargo, redaktor Comparic.pl i aktywny inwestor z wieloletnim doświadczeniem
  • Podczas pierwszego spotkania poruszona zostanie kwestia strategii OPOS, czyli tylko zleceń oczekujących

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR 

Te artykuły również Cię zainteresują
Cykl czterech webinarów

Nie jest żadnym odkryciem, że nie ma idealnej strategii, która będzie uniwersalna dla wszystkich traderów. Dlatego też, aby dać Ci maksymalny wybór, prowadzący serię webinarów Dariusz Dargo przedstawi Ci cztery różne podejścia do rynku – a gdy uznasz, że któreś z nich jest dla Ciebie dobre – możesz je wypróbować! Spotkania odbędą się w następującym porządku:

  • 26.01 – OPOS (Tylko Zlecenia Oczekujące) – handel oparty na strefach podaży i popytu + jak przygotować zlecenia oczekujące i wykresy do efektywnego handlu po pracy
  • 4.02 – Jak przewidywać ruchy rynku za pomocą dywergencji i wskaźnika MACD
  • 18.02 – Skalpowanie na wykresie Range Bar – kompletna strategia skalpowania
  • 25.02 – Strategia PA + MACD – jak zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej

Kolejność nie jest przypadkowa, albowiem wiedza przekazana w pierwszym wykładzie będzie przydatna w kolejnych. Mając na uwadze że tematem ostatniego wykładu będzie strategia PA+MACD bazująca na materiale zawartym w pierwszych trzech wykładach warto więc wziąć udział we wszystkich wykładach by bez problemu opanować materiał tego ostatniego.

Każdy wykład będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej – część praktyczna to analiza wykresów live z wykorzystaniem wiedzy zdobytej w trakcie części teoretycznej

Strategia OPOS – Tylko Zlecenia Oczekujące

Strategia przedstawiona podczas pierwszego webinaru będzie idealnym wyborem dla inwestorów z napiętymi kalendarzem, handlujących w wolnym czasie po pracy.

Strategia OPOS – Only Pending Orders Strategy (Tylko zlecenia oczekujące) udowodni Ci, że nie musisz być pełnoetatowym traderem, aby odnieść sukces. Jest to strategia będąca idealnym wyborem dla osób handlujących po pracy, ponieważ oparta jest na zleceniach oczekujących, które składamy z dużym wyprzedzeniem, gdy akurat mamy wolną chwilę.

W pierwszej części wykładu pokażę jak przygotować wykres do analizy technicznej, a w drugiej praktyczne zastosowanie elementów znajdujących się na wykresie – czyli założenia strategii OPOS.

Kim jest Dariusz Dargo?

Dariusz Dargo handluje na rynkach finansowych od ponad 10 lat. W tym czasie opracował własne strategie oparte na metodach Price Action + MACD; EMA 144 oraz Range Bars scalping. Wkrótce potem zaczął dzielić się swoją wizją inwestowania we własnych grupach na Facebooku, które na przestrzeni lat się szybko rozwijały – jego grupa o nazwie Trading Price Action Patterns liczy obecnie prawie 30 000 członków z całego świata. Obecnie, Darek dzieli swój czas równo pomiędzy trading a prowadzenie wykładów online. Dołącz do naszego webinaru i zostań jednym z jego uczniów!

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here