Naga Marketsopcje binarne one touch

W tym wątku pragnę przedstawić prostą i skuteczną strategię inwestycyjną przeznaczoną wyłącznie do inwestycji na opcjach One Touch. Jednocześnie zadbam o to aby cały ten wpis był swoistym wzorem jak powinien wyglądać rozsądny i przemyślany system inwestycyjny oraz plan inwestycji.

W kilku z moich wcześniejszych artykułów zaznaczałem że posiadanie strategii i planu to podstawa, swoisty fundament, dzięki temu artykułowi po pierwsze sam będziesz mógł używać tej strategii po drugie będziesz posiadał punkt odniesienia i wzór jak powinien wyglądać pełny system do skutecznego i profitowego zarabiania na Opcjach.

Kilka faktów jak działają Opcje One Touch na przykładzie brokera Exbino. Opcje w swojej budowie są identyczne ale każdy z brokerów nadaje im swoją własną charakterystykę poprzez co u każdego brokera te same Opcje mogą działać odrobinę odmiennie, dlatego właśnie działanie Opcji One Touch pokazuje na przykładzie konkretnego brokera.

 1. Każdego tygodnia w poniedziałek startują nowe Opcje One Touch
 2. Opcje Wygasaja w piątek o godz. 17:00
 3. W opcje najpóźniej można wejść dzień przed tj. w czwartek do godziny 14:00
 4. Opcje oferują zwrot z inwestycji w wysokości do 670% zainwestowanej sumy
 5. Na opcjach OT można zainwestować od 1 do 10 jednostek co przekłada się na sumę od 50 do 500 EUR

Jakie zagrożenia wynikają z inwestycji w Opcje One Touch?

 • Częstotliwość zawierania transakcji – zaledwie kilka na tydzień bo tyle dokładnie Opcji zostaje oddanych do naszej dyspozycji przez brokera. Nie każdy znajduje upodobanie w takiej spokojnej i statecznej formie inwestowania co rodzić może problemy z trzymaniem się zasad.
 • Cena nie zawsze dotknie wskazanego przez brokera poziomu – więc pozycja będzie stratna i nikt nic na to nie poradzi, trzymanie się zasad systemu który maksymalizuje prawdopodobieństwo sukcesu oraz MM który nie pozwoli zbankrutować jest receptą na sukces ale stratne pozycję zdarzają się zawsze nawet u najlepszych, więc nie jest to nic złego i nie trzeba się z tego powodu zamartwiać po prostu trzeba zaakceptować straty jako koszt uzyskania przychodu.
 • Horyzont inwestycyjny – inwestycje z pomocą tego systemu trwają tydzień, od samego poniedziałku na piątku kończąc. Wielu początkujących ma skłonność do zwierania transakcji z szybkością pistoletu maszynowego co zawsze kończy się wyzerowaniem depozytu, jeżeli do tej pory nie zarabiasz na Opcjach na spróbuj tego podejścia i zarabiaj powoli ale stabilnie.
 • Zbyt duże ryzyko – jeżeli będziesz inwestował zbyt duży procent swojego depozytu to wyzerujesz go w przeciągu kilku tygodni. Na stosowanie dużego ryzyka mogą sobie pozwolić osoby z dużym doświadczeniem o wysokiej skuteczności inwestycji i silnej psychice.

System Inwestycyjny czyli w czym rzecz?

Idea systemu jest stosunkowo prosta i sądzę że nikt nie powinien mieć problemów z jego zrozumieniem jednakże gdyby nastąpiły jakieś komplikacje to można zadawać pytania w specjalnie do tego utworzonym wątku na forum TUTAJ. Dla osób które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat Opcji One Touch, jakiś czas temu stworzyłem opis i dokładną charakterystykę tego rodzaju opcji, znajdziesz go TUTAJ.

Aby zarabiać na Opcjach One Touch potrzebujemy 2 informacji:

 • W która stronę stronę zmierza cena (trend)
 • Czy ruch ceny jest dostatecznie silny aby dotrzeć do wyznaczonego poziomu przed wygaśnięciem opcji.

Jak więc wykorzystać tą wiedzę?

 • Po pierwsze wyszukujesz taką opcję w której cena zmierza w kierunku poziomu rentowności
 • Po drugie wyszukujesz taką opcję w której cena znajduję się już blisko poziomu rentowności

Musisz mieć świadomość że inwestując na jeden dzień przed wygaśnięciem opcji, z jeden strony nabywasz przewagę bo widzisz w jaki sposób zachowywała się cena przez większość tygodnia z drugiej strony wiesz że opcja wygaśnie w niedługim czasie.

Ten bardzo prosty trick pozwala odfiltrować większość walorów które albo znajdowały się w konsolidacji albo w niedługim czasie po uruchomieniu opcji podążyły w przeciwną stronę. Jeżeli określone aktywo przez większość tygodnia poruszało się w stabilnym trendzie w kierunku linii rentowności, jeżeli na dzień lub dłużej przed wygaśnięciem znajduję się blisko linii rentowności to prawdopodobieństwo sukcesu jest maksymalne i takich okazji inwestycyjnych szukasz posługując się tym systemem.

Poniżej przykład czego dokładnie szukać…

Na zdjęciu widać spełnione dwa warunki:

 • cena zmierza w kierunku linii rentowności wyznaczonej przez brokera
 • cena porusza się stabilnie i dynamicznie

Co w takim razie może pójść nie tak?

Jedyne co w tego rodzaju Opcjach może się nie udać to fakt że cena pomimo właściwego kierunku i dużej sily nie zdąży dotrzeć do wskazanego poziomu przed wygaśnięciem Opcji. Możliwe jest również choć dużo mniej że cena po prostu zawróci i nigdy nie dotknie poziomu. Jak się przed tym uchronić?

Nie da się, trzeba zaakceptować ryzyko i starać się wyselekcjonować najlepsze okazje inwestycyjne w celu osiągnięcia najwyższej skuteczności która w połączeniu z bardzo dobrymi stopami zwrotu powinna zapewnić bardzo dobry zysk każdego miesiąca. Jak w takim razie ograniczyć ryzyko i zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu ? Wystarczy trzymać się zasad i wyszukiwać okazję jak ze zdjęcia powyżej.

Poniżej przykład czego dokładnie NIE szukać…


W tym wypadku cena przez większość czasu poruszała się w odwrotnym kierunku do linii rentowności. Na dzień przed zakończeniem Opcji zawraca jednakże odległość jest zbyt duża aby móc ryzykować. Najważniejsze w tym wypadku jest złamanie 2 zasad:

 • Cena nie zmierza stabilnie w kierunku linii rentowności
 • Cena nie jest stabilna i dynamiczna

Kierując się powyższymi zasadami można w dużym stopniu ograniczyć ryzyko strat oraz z dużym powodzeniem stosować je jako potwierdzenie wejścia w pozycję.

System inwestycyjny w pigułce…

 • Na dzień lub dwa przed zakończeniem Opcji One Touch przeglądasz platformę brokera w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych
 • Przy wyborze kieruj się zasadą kierunku i dynamiki ceny
 • W wybrane aktywo zainwestuj nie więcej niż 5% depozytu
 • W piątek po godzinie 17 sprawdź rezultat inwestycji
 • Czekaj na kolejne okazje do następnego tygodnia

Te strategie również powinieneś poznać:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

3 KOMENTARZE

 1. Wielu brokerów bierze część pozycji klientów na siebie. Większość jednak traci i sumarycznie zawsze są do przodu. Oczywiście nie zawsze – natomiast prawdy pewnie się nigdy nie dowiemy 😉

 2. zastanawiam się na czym zarabia broker, bo przecież nie zawsze pokrywają się przeciwne strony, czy zabezpiecza się na forexie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here