Naga Markets

Jesteśmy w środku bardzo burzliwego dla rynku surowcowego roku, w którym niektóre spółki surowcowe i powiązane z surowcami przebiły swoje wieloletnie maksima, podczas gdy inne spadły na samo dno. Jeśli zastanawiasz się, czy nadszedł czas, aby wejść na rynek towarowy, obejrzyj webinar od Purple Trading z Boguszem Kasowskim 11 sierpnia o godzinie 18:00 i poznaj jego kompletną strategię handlową wyłącznie dla rynków towarowych.

DOŁĄCZ DO DARMOWEGO WEBINARU 11 SIERPNIAO prowadzącym:

Bogusz Julian Kasowski – z wykształcenia ekonomista, doświadczony inwestor i ceniony autor kilku blogów internetowych zorientowanych na inwestycje (Prywatny INV€$TOR, Dziennik Tradera, Surowcowe.info). Kasowski związany jest ze światem inwestycji od 2007 roku, kiedy zaczynał od rynku nieruchomości, później jego portfolio poszerzyło się o papiery wartościowe, kontrakty terminowe i inne instrumenty pochodne. Możecie znać Bogusza także z jego regularnego programu na YouTube o rynkach towarowych lub jako autora z FXMAG lub Comparic24. Specjalizuje się w podejściu statystycznym, inwestycjach opartych na publikacjach danych makroekonomicznych oraz inwestycjach surowcowych.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dzisiejszy kurs forinta | wykres bitcoina | frank kurs | akcje orlenu | echo investment gpw | giełda pekao | cena akcji eurocash |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułInflacja CPI w centrum uwagi inwestorów. Pogorsza się sytuacja na Wall Street
Następny artykułCzas na zmianę z Akademią Motorola Solutions
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here