Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, której szczegółowe założenia będziesz mógł poznać już w najbliższy czwartek tj. 10 maja br. podczas specjalnego webinaru.

Zapisz się na webinar

NZDCHF

Nim przejdziemy do alanizy wspomnianej w tytule pary walutowej EURGBP, gdzie już otworzyłem pozycje krótkie, chciałbym najpierw zwrócić uwage na obecną sytuację na notowaniach pary walutowej NZDCHF, gdzie kurs oscyluje obecnie w okolicy lokalnej strefy oporu i meirzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Odrzucenie tego poziomu mogłoby posłużyć mi jako sygnał do otwarcia pozycji krótkich, dlatego też z uwgą będę przyglądał się tej parze walutowej.

NZDCHF H4

Short na CADCHF

Na skutek trwającej od wczoraj korekty wzrostowej, kurs pary walutowej CADCHF dotarł w okolice lokalnego poziomu oporu i dwóch szybkich średnich kroczących, gdzie dziś pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Powstała w ten sposóļ świca szpulka była dla mnie sygnałem do otwarcia dwóch pozycji krótkich z potencjalnymi take profit kolejno w okolicy 0.7713 i dalej 0.7607. Wszystkie pozycję otworzyłem na koncie u brokera Naga Markets, który oferuje niskie spready i konkurencyjne warunki handlowe.

CADCHF H4

TP1 na EURGBP

Coraz bardziej optymistycznie wyglądają również otwarte wczoraj pozycje krótkie na notowaniach pary walutowej EURGBP. Jedna z trzech pozycji już wczoraj zaliczyła zakładany tp1 a dwie pozostałe są już zabezpieczone na BE.

EURGBP H4

Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRentowność 10-letnich obligacji skarbowych USA znów powyżej 3%
Następny artykułO wykresach ani słowa: GBP/USD, EUR/CHF, CAD/CHF
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here