TMS


Strategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, której szczegółowe założenia będziesz mógł poznać już w najbliższy czwartek tj. 10 maja br. podczas specjalnego webinaru.

Zapisz się na webinar

NZDCHF

Nim przejdziemy do alanizy wspomnianej w tytule pary walutowej EURGBP, gdzie już otworzyłem pozycje krótkie, chciałbym najpierw zwrócić uwage na obecną sytuację na notowaniach pary walutowej NZDCHF, gdzie kurs oscyluje obecnie w okolicy lokalnej strefy oporu i meirzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Odrzucenie tego poziomu mogłoby posłużyć mi jako sygnał do otwarcia pozycji krótkich, dlatego też z uwgą będę przyglądał się tej parze walutowej.

NZDCHF H4

Short na CADCHF

Na skutek trwającej od wczoraj korekty wzrostowej, kurs pary walutowej CADCHF dotarł w okolice lokalnego poziomu oporu i dwóch szybkich średnich kroczących, gdzie dziś pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Powstała w ten sposóļ świca szpulka była dla mnie sygnałem do otwarcia dwóch pozycji krótkich z potencjalnymi take profit kolejno w okolicy 0.7713 i dalej 0.7607. Wszystkie pozycję otworzyłem na koncie u brokera Naga Markets, który oferuje niskie spready i konkurencyjne warunki handlowe.

CADCHF H4

TP1 na EURGBP

Coraz bardziej optymistycznie wyglądają również otwarte wczoraj pozycje krótkie na notowaniach pary walutowej EURGBP. Jedna z trzech pozycji już wczoraj zaliczyła zakładany tp1 a dwie pozostałe są już zabezpieczone na BE.

EURGBP H4

Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułRentowność 10-letnich obligacji skarbowych USA znów powyżej 3%
Następny artykułO wykresach ani słowa: GBP/USD, EUR/CHF, CAD/CHF
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here