TMS


Strategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, której szczegółowe założenia będziesz mógł poznać już w najbliższy czwartek tj. 10 maja br. podczas specjalnego webinaru.

Zapisz się na webinar

Możliwy short na USDCAD

Przez dzisiejsze zawirowania związane z decyzjami monetarnymi RBNZ i BoE na rynkach niemal nie widać interesujących okazji inwestycyjnych. Jedną z ciekawiej wyglądających par walutowych jest USDCAD, gdzie na skutek dzisiejszych spadków kurs pokonał dość istotny poziom wsparcia. Pojawienie się w najbliższym czasie korekty, na skutek której doszłoby do re-testu i odrzucenia strefy pomiędzy pro-spadkowo przeciętymi średnimi kroczącymi mogłoby być zatem ciekawą okazją na dołączenie do spadków.

USDCAD H4

Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCzwartkowy przegląd rynków – RBNZ i BoE osłabiają NZD i GBP
Następny artykułLubawa – zysk netto 90% w górę, akcje drożeją o 22%!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here