Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Short na USDCAD

Spoglądając na notowania pary walutowej USDCAD zauważymy, że kurs od dłuższego czasu porusza się w trendzie horyzontalnym tworząc formację zwyżkującego trójkąta prostokątnego.

Na skutek trwających od wczoraj spadków zapoczątkowanych ponownych odrzuceniem górnego ograniczenia tej formacji doszło już do pro-spadkowego przecięcia się szybkich średnich kroczących.

Dość silna reakcja podażowa, która pojawiła się w okolicy średnich była dla mnie sygnałem do otwarcia pozycji krótkich. Stop loss ustawiony oczywiście nieco powyżej świecy sygnalnej a tp w okolicy kolejnych, technicznych wsparć.

USDCAD H4

Biorąc pod uwagę, że kurs wcale nie musi wybić dołem z formacji trójkąta, w okolicy jej dolnego ograniczenia zmuszony będę aktywnie zarządzić pozycją, by w przypadku ewentualnego odrzucenia tego wsparcia pozycja potencjalnie zyskowna nie zamieniła się w stratną.

Przypomnijmy, że wszystkie pozycję dla strategii EMA 10/20 otwieram na koncie u brokera Naga Markets, gdzie prowadzę osobny rachunek dla w/w strategii. Warto także zaznaczyć, że poprzez swoje platformy, w tym społeczną platformę transakcyjną SwipeStox, NAGA Markets oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, pod najwyższą płynnością zapewniającą szybką i niezawodną realizację zleceń.

Ponadto, już dziś zapraszam Cię na darmowy webinar, w trakcie którego szczegółowo przedstawię wszystkie założenia strategii EMA10/20. Spotkanie to odbędzie się już 27 czerwca br. (środa) o godz. 20:00.

Zapisz mnie na to szkolenie 


Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMundial 2018 – zostań najlepszym typerem wśród traderów!
Następny artykułO wykresach ani słowa: GBP/CHF, AUD/JPY, NZD/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here