Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Przeglądając dziś instrumenty pod kątem ewentualnych sygnałów dla strategii EMA10/20 moją uwagę przykuły notowania pary walutowej: EUR/GBP.

EUR/GBP

Spoglądając na notowania pary walutowej EUR/GBP na interwale H4 widać, że średnie 10 i 20 są zaczynają zmieniać układ na spadkowy. Już wcześniej spadkowe ustawienie pojawiło się na wskaźniku MACD. Potencjalny sygnał może się pojawić, jeżeli cena spadnie niżej i wykona re-test średnich do góry. Warto pamiętać także, że w ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji i plotek osłabiających Funta. Wydaje się, że przez jakiś czas może być spokojniej, co powinno przełożyć się na lekkie umocnienie brytyjskiej waluty. Jeżeli tak będzie, kurs EUR/GBP mógłby zacząć spadać, tak jak sugeruje to MACD.

Przypomnijmy, że wszystkie pozycję dla strategii EMA 10/20 otwieram na koncie u brokera Naga Markets, gdzie prowadzę osobny rachunek dla w/w strategii. Warto także zaznaczyć, że poprzez swoje platformy, w tym społeczną platformę transakcyjną SwipeStox, NAGA Markets oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, pod najwyższą płynnością zapewniającą szybką i niezawodną realizację zleceń.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here