Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Przeglądając dziś instrumenty pod kątem ewentualnych sygnałów dla strategii EMA10/20 moją uwagę przykuły notowania par walutowych: NZDUSD oraz NZDCHF.

Spoglądając na notowaniach pary NZDUSD zauważymy, że na skutek trwających od środy spadków 10-okresowa średnia krocząca przecięła właśnie od góry 20-okresową średnią wykładniczą. Jeżeli w najbliższym czasie doszłoby także do re-testu i odrzucenia strefy pomiędzy tymi dwiema średnimi, szukałbym tam okazji do otwarcia pozycji krótkich.

NZDUSD H4

Za potencjalnym osłabieniem dolara nowozelandzkiego przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary NZDCHF, gdzie również doszło już do pro-spakdowego przecięcia szybkich średnich kroczących. Re-test i odrzucenie strefy pomiędzy nimi mogłoby posłużyć mi jako sygnał do otwarcia pozycji krótkich.

NZDCHF H4

Poznaj strategię EMA10/20 podczas bezpłatnego webinaru

Równocześnie, z tego miejsca bardzo serdecznie chciałbym zaprosić się na bezpłatny webinar, w trakcie którego:

– Dowiesz się czym są średnie kroczące i jak powstają
– Poznasz rodzaje średnich kroczących i dowiesz się czym różnią się one między sobą
– Poznasz kompletną strategię inwestycyjną wykorzystującą średnie kroczące (EMA10/20)
– Poznasz proponowany model zarządzania ryzykiem i otwartymi pozycjami.

Zapisz się


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynków – Australia ma nowego premiera
Następny artykułAirway Medix [AWM], Atlanta Poland [ATP] – Gorące spółki dnia 24.08.2018
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here