Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Przeglądając dziś instrumenty pod kątem ewentualnych sygnałów dla strategii EMA10/20 moją uwagę przykuły notowania pary walutowej GBPAUD, gdzie niemal od początku tygodnia kurs oscyluje nieco poniżej pro-spadkowo nastawionych średnich kroczących oraz mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Warto zwrócić uwagę, że w okolicy tego oporu już wczoraj pojawiła się reakcja podażowa. Wówczas nie wykorzystałem jednak tej okazji do otwarcia pozycji krótkich. Okazuje się jednak, że w najbliższym czasie może powstać tu formacja objęcia bessy, którą również mógłbym wykorzystać do otwarcia pozycji krótkich. Wszystko rozstrzygnie się zapewne około godziny 12:00.

GBPAUD H4

Poznaj strategię EMA10/20 podczas bezpłatnego webinaru

Równocześnie, z tego miejsca bardzo serdecznie chciałbym zaprosić się na bezpłatny webinar, w trakcie którego:

– Dowiesz się czym są średnie kroczące i jak powstają
– Poznasz rodzaje średnich kroczących i dowiesz się czym różnią się one między sobą
– Poznasz kompletną strategię inwestycyjną wykorzystującą średnie kroczące (EMA10/20)
– Poznasz proponowany model zarządzania ryzykiem i otwartymi pozycjami.

Zapisz się


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWall Street w euforii dzięki porozumieniu USA z Meksykiem
Następny artykułGuten Morgen DAX 28.08.2018
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here