Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Przeglądając dziś rano wykresy pod kątem strategii EMA10/20 nie znalazłem zbyt wielu interesujących okazji, które mogłyby w dniu dzisiejszym stworzyć potencjalne okazje inwestycyjne. W oczy rzuciła mi się jedynie para walutowa EURJPY, gdzie na skutek wczorajszych, bardzo dynamicznych spadków spowodowanych decyzją monetarną Europejskiego Banku Centralnego doszło do pro-spadkowego przecięcia szybkich średnich kroczących.

Warto także zwrócić uwagę, że na skutek tych spadków kurs osunął się także poniżej lokalnego poziomu wsparcia a ponadto, w dniu dzisiejszych szybkie średnią kroczące przecięły również 120-okresową średnią wykładniczą.

Re-test i odrzucenie strefy pomiędzy średnimi mogłoby być dla mnie interesującą okazją do otwarcia pozycji krótkich. Za scenariuszem tym przemawia także obecna sytuacja na oscylatorze MACD.

EURJPY H4

Przypomnijmy, że wszystkie pozycję dla strategii EMA 10/20 otwieram na koncie u brokera Naga Markets, gdzie prowadzę osobny rachunek dla w/w strategii. Warto także zaznaczyć, że poprzez swoje platformy, w tym społeczną platformę transakcyjną SwipeStox, NAGA Markets oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, pod najwyższą płynnością zapewniającą szybką i niezawodną realizację zleceń.

Ponadto, już dziś zapraszam Cię na darmowy webinar, w trakcie którego szczegółowo przedstawię wszystkie założenia strategii EMA10/20. Spotkanie to odbędzie się już 27 czerwca br. (środa) o godz. 20:00.

Zapisz mnie na to szkolenie 


Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPCC Rokita [PCR] – korekta do 100 zł? – analiza na zamówienie
Następny artykułGuten Morgen DAX 15.06.2018 – “Trzy wiedźmy”
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here