Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Przeglądając dziś instrumenty pod kątem ewentualnych sygnałów dla strategii EMA10/20 moją uwagę przykuły notowania par walutowych: USDCHF, EURAUD oraz GBPAUD.

USDCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej USDCHF zauważymy, że w skutek trwających od wtorku spadków, 10-okresowa średnia krocząca przecięła już od góry 20-okresową średnią wykładniczą. Gdyby w najbliższym czasie doszło do re-testu i odrzucenia strefy pomiędzy tymi średnimi, spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji.

EURAUD

Dość interesująco wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary EURAUD, gdzie także doszło już do pro-spadkowego przecięcia szybkich średnich kroczących. Re-test i odrzucenie tej strefy mogłoby być interesującą okazją na dołączenie do spadków. Inwestując na parach walutowych i instrumentach skorelowanych z EUR należy jednak pamiętać o zaplanowanej na godz 13:45 decyzji monetarnej Europejskiego Banku Centralnego.

GBPAUD

Za potencjalnym umocnieniem dolara australijskiego przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPAUD. Okazuje się jednak, że inwestując na parach walutowych i instrumentach skorelowanych z GBP należy pamiętać o decyzji monetarnej BoE, którą poznamy już o godz. 13:00.

 

Przypomnijmy, że wszystkie pozycję dla strategii EMA 10/20 otwieram na koncie u brokera Naga Markets, gdzie prowadzę osobny rachunek dla w/w strategii. Warto także zaznaczyć, że poprzez swoje platformy, w tym społeczną platformę transakcyjną SwipeStox, NAGA Markets oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, pod najwyższą płynnością zapewniającą szybką i niezawodną realizację zleceń.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułErgis z zykiem 11,35 mln zł zysku netto w I poł. 2018 r.
Następny artykułKanadyjskie miasto zapłaciło okup w bitcoinach
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here