TMS


Strategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Przeglądając dziś instrumenty pod kątem ewentualnych sygnałów dla strategii EMA10/20 moją uwagę zwróciły notowania dwóch par walutowych: AUDNZD oraz NZDCAD. Nim do tego przejdziemy chciałbym zwrócić Twoją uwagę na dość interesujący setup, który pojawił się w dniu dzisiejszym. Niestety przez wzgląd na inne obowiązki, nie byłem w stanie otworzyć na jego podstawie pozycji.

GBPCHF

Spoglądając na notowania pary walutowej GBPCHF zauważymy, ze na skutek ostatniej korekty wzrostowej doszło do przetestowania strefy pomiędzy pro-spadkowo ustawionymi średnimi kroczącymi, gdzie pojawiła się reakcja podażowa.

Osoby, które otworzyły pozycje na podstawie tego sygnału, w chwili obecnej mogą cieszyć się już zyskiem na poziomie 1,5:1.

GBPCHF H4

AUDNZD

Na skutek ostatnich wzrostów doszło już do pro-wzorsotwego przecięcia szybkich średnich kroczących. Jeżeli w najbliższym czasie doszłoby do ich re-testu i odrzucenia, szukałbym okazji do otwarcia pozycji długich na notowaniach pary AUDNZD.

AUDNZD H4

NZDCAD

Za potencjalnym osłabienie dolara nowozelandzkiego przemawia także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej NZDCAD, gdzie na skutek trwających od wczoraj spadków doszło już do pro-spadkowego przecięcia szybkich średnich kroczących. Re-test i odrzucenie strefy pomiędzy nimi mogłoby okazać się ciekawą okazją do otwarcia pozycji krótkich na tym instrumencie.

NZDCAD H4

Przypomnijmy, że wszystkie pozycję dla strategii EMA 10/20 otwieram na koncie u brokera Naga Markets, gdzie prowadzę osobny rachunek dla w/w strategii. Warto także zaznaczyć, że poprzez swoje platformy, w tym społeczną platformę transakcyjną SwipeStox, NAGA Markets oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, pod najwyższą płynnością zapewniającą szybką i niezawodną realizację zleceń.

Ponadto, już dziś zapraszam Cię na darmowy webinar, w trakcie którego szczegółowo przedstawię wszystkie założenia strategii EMA10/20. Spotkanie to odbędzie się już 27 czerwca br. (środa) o godz. 20:00.

Zapisz mnie na to szkolenie 


Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here